Haftanın Blackberry Uygulamaları #2

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Herkese merhaba Blackberry severler!

Soğuk ve kar yağışının beklendiği böylesi bir pazartesi gününde sizlere haftanın Blackberry uygulamalarını tanıtmadan önce kısaca (Belki duymadınız) bir haber vereceğim. Beklenen OS 10.3.1 güncellemesinin tarihi belli oldu: 19 Şubat. (Blackberry OS 10.3.1 Güncellemesi 19 Şubat’ta Geliyor) Sabırsızlıkla beklediğimiz bu güncelleme oldukça fazla yenilik gelecek. Detaylar yazıda.

Çok uzatmadan haftanın Blackberry uygulamalarını tanıtacağım. Sizin de bildiğiniz gibi bana TechKafa forum üzerinden ulaşabilir ve sorularınızı, istek uygulama tanıtımı isteyebilirsiniz.

 

Texas Hold’em

texas-holdem-poker

Eğer poker oyunu müptelası iseniz, Texas Hold’em’i kesinlikle duymuşsunuzdur. Texas Hold’em sayesinde milyonlarca gerçek oyuncu ile poker oynayabilirsiniz. Normal poker kuralları aynen geçerli.

Android uygulamasından port edilmiş olmasına rağmen oldukça düzgün çalışan ve herhangi bir sorunu olmayan Texas Hold’em, OS 5 ve üzeri Blackberry sürümlerini destekliyor.

Texas Hold’em’i ücretsiz indirmek için tıklayın.

 

Candid

candid

Sorunlarınız var ve konuşacak, derdinizi anlatacak kimse bulamıyor musunuz? Candid sayesinde, gerçek kimliğinizi açığa çıkarmadan tamamen anonim bir biçimde başka insanlarla konuşabilir ve onlara derdinizi anlatabilirsiniz.

Tüm Blackberry 10 cihazları için ücretsiz olan Candid’i buradan indirebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

 

ContactsImEx

contactsimex

Telefonunuzda bulunan rehberi yedeklemek, diğer bir telefona taşımak her zaman zahmetli bir iştir. ContactsImEx sayesinde bu dertten kurtulacaksınız. Telefon üzerinden çalışan ContactsImEx sayesinde rehberinizi CSV (Comma Separated Values) ya da VCF (vCard) dosya biçimi halinde kaydedebilirsiniz. Aynı şekilde bu dosya biçimlerinde rehberleri cihazınıza geri yükleyebilirsiniz.

İçerisinde bulunan kişileri bütünle seçeneği ile birden fazla kopyası bulunan kişileri tek yerde toplayabilirsiniz.

Tüm Blackberry 10 cihazları ile uyumlu olan ContactsImEx’i indirmek için tıklayın.

 

Playback Plus

playback-plus

Blackberry üzerinde yüklü gelen video uygulaması, eğer arka plana alırsanız videoyu yürütmeyi durduruyor. Bazı kullanıcılar videoyu arkaplana alıp başka işlem yaparken sadece sesi dinlemek isteyebilir. Burada imdadınıza Playback Plus yetişiyor. Video izlerken gelen epostalarınızı kontrol etmek istediğinizde arkaplana düşen uygulama videoyu oynatmaya devam edebiliyor.

Tüm Blackberry 10 cihazları ile uyumlu olan Playback Plus’ı 1.99$’a buradan satın alabilirsiniz.

 

Profile Changer Pro

Bu uygulama sayesinde telefonunuzun ses profilini değiştirebilirsiniz. Telefonunuzun kilitli olmasının bir önemi yok. Belirli zamana ayarladığını değiştirme işlemi otomatik olarak gerçekleşiyor. Örneğin; bir toplantınız var ve zamanını biliyorsunuz. Önceden telefonunuzu sessize almayı ayarlayarak toplantı sırasında telefonunuzun çalmasını engelleyebilirsiniz.

Blackberry 10 cihazlarının tümüyle uyumlu olan Profile Changer Pro, 2.99$ fiyat etiketiyle buradan satın alınabilir.

 

Bu haftanın uygulamaları da bu kadar. Haftaya yeni uygulamalarla görüşmek üzere.

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir