Haftanın En Çok Satan Oyunları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yeni bir yıla girmemizin ardından oyuncular için oldukça sakin ve durgun bir dönem başladı. Peki, bu hafta en çok hangi oyunlar sattı? İşte haftanın en çok satan oyunları! Oyun dünyasının en büyük dijital oyun ve sosyal oyuncu platformu olan Steam’de haftanın en çok satan oyunları belli oldu. Listede geçtiğimiz haftaya nazaran ufak değişiklikler olsa da, ARK: Survival Evolved’ın büyük bir satış atağı gerçekleştirdiğini belirtmekte fayda var.

Bu haftanın zirvesinde, 2013 yılında PlayStation 3 ve Xbox One için yayınlanan, geçtiğimiz yıl içerisinde ise yenilenen grafikleriyle PC’de boy gösteren Grand Theft Auto 5 yer alıyor. İkinci sırada birçok oyun portalı tarafından The Witcher 3 ile birlikte yılın favori oyunu olarak gösterilen Fallout 4 yer alıyor. RPG oyunları arasında efsane olarak gösterilen seri, Fallout 4 ile birlikte tekrar zirve yapmış durumda.

Fallout 4’ü takiben üçüncü sırada ise Ubisoft’un FPS arenasındaki temsilcisi Tom Clancy’s Rainbow Six Siege bulunuyor. Multiplayer odaklı bir oyun olarak karşımıza çıkan Six Siege, bu hafta Steam’de ön plana çıkan diğer oyunlar arasında. Dördüncü sırada, Counter-Strike: Global Offensive karşımıza çıkıyor. eSpor dünyasının en çok takip edilen oyunlarından biri olan ve her resmi turnuvada minimum 100 milyon dolar değerinde ödüller dağıtan CS:GO, en çok oynanan oyunlardan biri olmayı hak ediyor diyebiliriz.

İşte Steam’de geride bıraktığımız haftanın en çok satanları:

facebook müşteri hizmetleri

1) Grand Theft Auto 5 (PC)

1

2) Fallout 4

2

3) Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

3

4) Counter-Strike: Global Offensive

4

5) ARK: Survival Evolved

5

6. Rocket League
7. The Witcher 3: Wild Hunt
8. Star Wars Collection
9. Dying Light
10. Just Cause 3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir