Haftanın En Çok Satan Oyunları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz haftaki rutin oyun satışlarının ardından bu hafta sahneye yeni oyunlar konuk oluyor. Peki, bu hafta en çok hangi oyunlar sattı? İşte haftanın en çok satan oyunları! Oyun dünyasının en büyük dijital oyun ve sosyal oyuncu platformu olan Steam’de haftanın en çok satan oyunları belli oldu.

Listede geçtiğimiz haftaya nazaran büyük değişiklikler gördüğümüzü ilk başta belirtmekte fayda var.Bu haftanın zirvesinde, 2013 yılında PlayStation 3 ve Xbox One için yayınlanan ve geçtiğimiz hafta yenilenen grafikleriyle PC platformu için çıkışını gerçekleştiren Dragon’s Dogma: Dark Arisen yer alıyor.Capcom imzası taşıyan oyun barındırdığı özgün RPG ögeleriyle oldukça beğenilen bir oyun olarak akıllarda kalmıştı.İkinci sırada rekabetçi odaklı oyun yapısıyla Counter-Strike: Global Offensive karşımıza çıkıyor.

facebook müşteri hizmetleri

eSpor dünyasının en çok tercih edilen oyunlarından biri olan ve her resmi turnuvada minimum 100 milyon dolar değerinde ödüller dağıtan CS:GO, en çok oynanan oyunlardan biri olmayı hak ediyor diyebiliriz.Üçüncü sırada ise ilginç bir şekilde ön sipariş satışlarıyla Tom Clancy’s The Division bulunuyor. Yaklaşık iki yıldan uzun bir süredir geliştirilme aşamasında olan oyun, oyuncuların merakla beklediği yapımlar arasında. Steam üzerinden geçtiğimiz hafta ön siparişe açılan oyun ise görünen o ki oldukça yoğun bir ilgi görmüş.

1) Dragon’s Dogma: Dark Arisen

2) Counter-Strike: Global Offensive

3) Tom Clancy’s The Division

4) Grand Theft Auto 5 (PC)

5) Fallout 4

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir