Haftanın iOS Uygulamaları – 004

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Her hafta düzenli devam etmeye çalıştığımız haftanın ios uygulamaları yazımızda yine yakın zamanda çıkan ve dikkat çeken 5 uygulamayı sizler için değerlendiriyoruz. Gerek Android, gerekse iOS platformunun her gün daha fazla uygulama ile giderek büyüdüğünü günümüzde çıkan uygulamalar arasından en iyiyi seçmek oldukça zor bir hal alıyor.

Biz de elimizden geldiğince yeni çıkan ios uygulamalarını sizler için değerlendirip sunmaya çalışıyoruz. Bu haftada beğendiğimiz ve AppStore’da haftanın ios uygulamaları olarak karşımıza çıkan birbirinden farklı uygulamaları sizler için bir araya getirdik.

Haftanın iOS Uygulamaları

Mr Jump

Mr Jump Oyunu İncelemesi
Mr Jump Oyunu İncelemesi

Geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığımız, 1ButtonSARL tarafından çıkarılan Mr Jump oyunu oldukça keyifli vakit geçirebileceğiniz nadir oyunlardan birisi. Her ne kadar grafikleri tatminkar bir seviyede olmasa da oyun zorluğu ve ilginç engelleri ile bunu kapatmayı başarıyor. Biz Mr Jump oyununu oynarken baya eğlendik umarız siz de oyunda en az bizim kadar eğlenirsiniz.

Mr Jump Oyun İncelemesi

facebook müşteri hizmetleri

Angry Birds Stella Pop

Angry Birds Stella Pop İncelemesi
Angry Birds Stella Pop İncelemesi

Rovio, Angry Birds tutkunları için çıkardığı yeni balon patlatma oyunu ile domuzları avlamanın farklı bir yolunu bulmuş gibi görünüyor. Normalde sapan ile yapıları yıkarak domuzcukları yenmeye çalıştığımız klasik Angry Birds oyunlarından farklı olarak yeni oyunda klasik bir balon patlatma oyunu içerisinde domuzları düşürüp yenmeye çalışıyoruz. Boş vakitlerinizi değerlendirmek için kesinlikle denemenizi tavsiye edeceğimiz bir oyun.

Angry Birds Stella Pop İncelemesi

Meerkat – Tweet Live Video

Twitter takipçilerinize canlı yayın yapmak için çıkarılan Meerkat uygulaması sosyal ağ kategorisinde haftanın en iyileri arasına girmeyi başardı. Uygulama kullanımı oldukça basit. Twitter takipçilerinize etrafınızda olan biteni veya güzel bir anı canlı olarak izleme imkanı sunmak gibi bir fikriniz varsa uygulamayı edinmenizi tavsiye ederiz. İleri ki günlerde Tech Kafa Twitter hesabı üzerinden bizim de canlı yayın yapma gibi bir fikrimiz var. Bakalım nasıl olacak.

PICSPLAY2 – Foto Editörü

Fotoğraflarınız için yeterince filtre olmadığını, daha fazla seçenek ile harikalar yaratabileceğinizi düşünüyorsanız PicsPlay2 uygulaması çözümünüz olabilir. Uygulama özellikle profesyonel fotoğrafçılar için çıkarılmış gibi gözükse de herhangi bir kişi de uygulamanın tüm özelliklerini aktif olarak kullanabilir. Mobil platform üzerinden fotoğraf düzenleme ve filtreleme gibi seçeneklerin oldukça önem kazandığı son günlerde PicsPlay2 uygulamasının oldukça işinize yarayacağına inanıyoruz.

getGIF – Gif Bulan Uygulama

Günlük yaşantınızda komik bir anı ifade etmek ve ortamı daha da neşelendirmek için GIF gönderme ihtiyacınız hiç olmadı mı? Aradığınız GIF’i en çabuk şekilde bulup konuşmalarınıza keyif katabileceğiniz, aynı zamanda da keyifli vakit geçirebileceğiniz getGIF uygulaması sizin için daha önce konulmuş GIF’leri arıyor ve sunuyor. Size de sadece paylaşıp eğlenmek kalıyor. Oldukça güzel bir arayüzü olan uygulamanın İngilizce tabanlı olduğunu ve GIF aramalarınızı bu şekilde yapmanız gerektiğinin de altını çizelim.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir