Halo 5’e Bağlı Halo: The Fall of Reach’ten İlk Fragman Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft, Master Chief ve Blue Team’in geçmişine ışık tutacak olan animasyon serisi Halo: The Fall of Reach’in ilk fragmanını yayınladı. Bu animasyon ile Microsoft, oyuncuların Halo 5: Guardians’ın hikayesine hem Master Chief hem de Blue Team adına aynı perspekiften bakmalarına yardımcı olmayı hedefliyor.

The Fall of Reach, Erik Nylund’un 2001’de çıkan ve aynı ismi taşıyan romanından esinlenilen bir yapım. üç bölümlük seri Covenant saldırısından öncesini ve sonrasını anlatacak. Bu da SPARTAN-II programı ve Blue Team ile ilgili yeni bilgilere ulaşacağız demek oluyor.

Yapımcı Kiki Wolfkill ise Halo: The Fall of Reach’i izlemenin Halo 5 oyuncularına nasıl katkı sağlayacağını açıkladı.

facebook müşteri hizmetleri

Askerler (hatta yapay zekalar) arasındaki aile ve arkadaşlık bağları serinin gidişatı için her zaman önemli bir faktör olmuştur. Halo 4’ün sonunda Master Chief’i Cortana ile gelecek hakkında düşünürken bırakmıştık. Master Chief kime güvenebilir? Halo 5: Guardians’ta Master Chief, ailesi gibi gördüğü Blue Team ile yeniden toplanacak. Peki bu bağ nasıl oluştu? Halo: The Fall of Reach sadece Master Chief’in değil aynı zamanda Blue Team’in de geçmişini anlatacak.

Halo: The Fall of Reach, Halo 5 premium paketlerini satın alan herkese ücretsiz olarak verilecek. Serinin bağımsız satışı ise Halo 5’in çıkışından, yani 27 Kasım’dan bir hafta önce başlayacak. Yayınlanan fragmana ise aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bir dakika uzunluğundaki fragmanın oldukça etkileyici olduğunu söyleyebiliriz.

Xbox One için geliştirilen Halo 5: Guardians, 27 Kasım’da tüm dünya için çıkış yapacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir