Halo İçin Özel Xbox One Ekimde Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yeni Halo oyunu birçok oyuncu için yeni Xbox almanın vakti geldiğini hatırlatmaya devam ediyor. Bunun farkında olan Microsoft, limitli sayıda Halo için özel Xbox One sürümünü Ekim ayında piyasaya sürüyor. Metalik gri renginde olacak konsolun limitli sayıda üretileceği ve bir paket halinde satışa sunulacağı da Microsoft tarafından açıklandı.

20 Ekim’de satışa çıkacak olan Halo için özel Xbox One modeli 1 TB dahili depolama alanına sahip olarak çıkacak. 499 dolar satış etiketi ile piyasaya sürülen ürüne ek olarak daha yeşil tonlarında oyuncu kolunu da ek olarak 40 dolar satış etiketi ile satın almak mümkün. Ürünü satın almayı düşünenler şu anda ön sipariş ile konsolu edinebilirler.

facebook müşteri hizmetleri

xbox one halo konsol

Birçok Halo oyuncusunu şimdiden heyecanlandırmayı başaran yeni konsol haberine ek olarak Halo 5 Guardians oyununun da 27 Ekim’de satışa sunulacağını belirtelim. Halo için özel Xbox One paketi içerisinde Halo’nun yeni oyununun yer alıp almayacağı ise henüz bilinmiyor. Firmanın GTA 5 gibi bir yola gidip oyunu erkenden sunması ve 27 Ekim tarihini bekletmesi de mümkün gözüküyor.

Microsoft’un tam olarak bir hafta önce çıkaracağı yeni konsol ile birlikte oyun öncesi satış oranlarını artırmaya çalıştığı açıkça görülse de Halo gibi özellikle de Xbox konsolunda dikkat çeken bir oyun için özel sürüm bir Xbox One’ın çıkıyor olması oldukça mutluluk verici.

Konsolu ön sipariş ile şimdiden edinmek ve zamanı gelince ilk alanlar arasında olmak isteyenler buradan detaylara bakabilirler.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir