Hearthstone Ustası Düşük Seviye Oyuncuya Karşı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Jason “Amaz” Chan, Blizzard’ın popüler kart oyunu Hearthstone oyununun oyuncuları arasında oldukça güçlü bir isim olarak biliniyor. Twitch üzerindeki en popüler Hearthstone yayıncılarından biri olmasının yanı sıra, geçtiğimiz yıl Numericable Millennium Cup ve IEM Shenzhen dahil, birçok turnuvanın da galibia olarak tanınıyor. Ayrıca Archon isminde bir Hearthstone takımı da bulunuyor.

Blizzard’ın Kuzey Amerika sunucuları bakımdayken yayın yapmaya karar veren Amaz, yayınını Asya sunucularında gerçekleştirmeye karar veriyor. Yeni bir sunucuda en alt dereceden oynamaya başlayan oyuncu, olabildiğince hızlı bir biçimde yukarı seviyelere tırmanmaya çalışıyor. Elindeki güçlü Control Priest destesi, yetenekleri ve tecrübesi ile bu oldukça hızlı ve kolay bir amaç olmalı değil mi?

facebook müşteri hizmetleri

Maça başlayan Amaz, oyunun başında “Bir şeyi açıklığa kavuşturalım. Burada aşağı seviye oyunculara eziyet etmeye çalışmıyoruz. Amacımız olabildiğince hızlı bir biçimde üst seviyelere ulaşmak.” diye belirtmeyi ihmal etmiyor. Fakat birkaç dakika içerisinde, karşısında bulunan Freeze Mage destesi ile kartlarını kaybetmeye başlıyor. Maç boyunca gülerek “Şu anda resmen dağılıyorum” diyerek maçı devam ettiren Chan, rakibini yine de yenebileceğini düşünüyor. Sonuçta ise, henüz tavuk seviyesinde bir oyuncuya karşı, oldukça eğlenceli bir mağlubiyet alıyor.

Mücadelenin sonunda rakibi yalnızca “Üzgünüm” diyerek maçı tamamlıyor. İçerisinde birçok efsanevi kart bulunan güçlü bir desteyi, yalnızca başlangıç seviyesindeki kartlarla yenmenin mümkün olduğunu da bu video sayesinde görmüş oluyor.

hearthstone

İşin güzel tarafı ise, Jason “Amaz” Chan bu maçta oldukça eğleniyor. Hatta kendi mağlubiyetini “Amaz=Angry Chicken” ismi ile kendi kanalında yayınlamayı da ihmal etmiyor. Başarılı bir maç sonucu gelen mağlubiyeti bu kadar düzgün bir şekilde kabul etmesi oldukça güzel.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir