Hearthstone’a Co-op Modu Gelebilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Blizzard’ın her geçen gün popülerleşmeye devam eden free-to-play dijital kart oyunu Hearthstone, çıktığı günden beri gerek single player, gerek online olarak saatlerce oynanıyor. Haliyle bu kadar popüler olan bir oyun, çoğu arkadaşı da bir araya getirerek turnuvalara bile şahitlik edebiliyor. Blizzard ise bu kaynaşmadan baya hoşnut kalmış olacak ki, oyuna yepyeni bir mod getiriyor gibi görünüyor…

facebook müşteri hizmetleri

Çok yakında Blizzard’ın getireceği yeni mod sayesinde iki arkadaş birbirleriyle beraber oynayabilecek. Evet bu yeni bir şey değil, zaten çıktığı günden beri arkadaş listenizdekilerle savaşabiliyordunuz. Ancak bu kez durum farklı, bu kez oyunda arkadaşınıza karşı değil, arkadaşınızla beraber oynayacaksınız. Yani anlayacağınız Blizzard Hearthstone’a bir co-op modu getiriyor.

HeartPwn tarafından keşfedilen test kodlarının arasında bazı ilgi çekici kodlar yer alıyor. Şöyle ki;

  • VO_HRW_TEST_00 – I will cleanse you both of the Curse of Flesh!
  • VO_HRW_TEST_01 – Well done! You’ve defeated the boss together.\n\nBoth players win!
  • VO_HRW_TEST_02 – Defeat Gearmaster Mechazod together to win!
  • VO_HRW_TEST_ABILITY_03 – Damaging all other characters.
  • VO_HRW_TEST_ABILITY_05 – Dealing damage to both heroes.

Cümlelere dikkatli baktığımızda “both” (ikisi de) ve “together” (birlikte) sözcükleri oyunun co-op moduna işaret ediyor gibi görünüyor. Açıkçası co-op modu campaign’de işler ama online modda nasıl olur, merak konusu.

Hearthstone’un oyuna yeni bir campaign ve yeni kartlar ekleyen son eklenti paketi The Grand Tournament, 24 Ağustos’ta çıkış yapacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir