Her Tarza Uygun Kol Saati

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kol saatleri günümüzün şık ve karizmatik bayan ve bayları için oldukça önemli bir aksesuardır. Özellikle 2015 senesinde ortaya çıkan ve büyük bir hızla yayılan bilekten kumaşla bağlamalı bayan saatler veya daha şık kullanımlar için tasarlanmış sabit duran saatlerle kombinlenen çoklu bileklikler, her geçen gün daha farklı tasarımların geliştirilmesini sağlamakta, bu arz talep döngüsü içerisinde saatlerin işlevsel özelliklerinden çok görselliğine önem verilmiştir. Ancak erkek saatlerinde şık kullanımlar için tasarlanan saatlerde bile az da olsa spor detaylar kullanılmakta, böylece şıklığı sportif parçalarla bir arada kullanan bayların daha fazla cezp edilmesi sağlanmaktadır. Saatlerin yapımında kullanılan malzemelerin kaliteli olması da saatin kullanıcısının sağlığı açısından önem taşıdığı için, diploması olan ve garantisi olan saatlerin kullanılması da oldukça önemlidir. Puma, Gucci, Longines gibi önemli saat tasarım markaları arasında bayanların da erkeklerin de spor saat modellerine oldukça rağbet gösterdiği Puma erkek kol saati tasarımları, şıklığın sporla birleşimini son derece profesyonelce sağlayan bir firmadır.

facebook müşteri hizmetleri

Her ne kadar sağlık açısından tüm saat modellerine dikkat edilmesi gerekiyor olsa da, görünüş açısından tercihler tamamen kişiye aittir. Son dönemlerde sunumu yapılan kol saati koleksiyonlarının içerisinde yer alan 2015 senesinin kreasyonunda çoğu kişinin beğenisi kazanmış çok sayıda Bulova Erkek kol saati mevcuttur. Bulova markasına ait tüm bay bayan saat modellerinde, ilk olarak malzeme kalitesine, daha sonra da görsel açıdan farklı tasarımlar yaratılmasına dikkat edildiği oldukça ortadadır. Bulova, yıllardır süren kaliteli saat üretiminden, etiket fiyatı ne olursa olsun satış endişesi duymadan üretim yapmakta olan ve saat severlerin de kol saatindeki kaliteyi satın aldıkları koleksiyonlar oluşturan bir saat firmasıdır.

Bayan saatlerinde ihtişamlı, taşlı ve parlak modellerin yerini, daha sade, daha bileklik tadında kullanılabilecek türdeki modellere bırakması, bayan kol saatlerinde görselliğin son derece önemli olduğunun bir göstergesi olmuştur. Bu akımı ve moda rüzgarıyla gelen farklı kombinler oluşturmayı destekler nitelikte tasarımlar gerçekleştirmeye dikkat eden Guess bayan kol saati tasarımcıları, özel günler için ve spor olarak ayrı ayrı kategorilerde üretim yapılmasına dikkat etmişlerdir. Bu kategoriler dahilinde günlük hayatta kullanılan bayan kol saatleri beraberinde boncuklu ve deri detaylı bileklikler kullanmayı gerektirse de, özel günler için tasarlanan kol saatlerinde daha taşlı, parlak ve metal malzemelerden yapılan bileklikler kullanılmaktadır.

Tüm lüks markalarda olduğu gibi, erkekler söz konusu iken sporla klasik detayları bir arada kullanmayı oldukça iyi bilen Slazenger bayan kol saati firması, son dönemin casual erkek modası akımına ayak uydurarak yine spor ve klasik çizgileri birlikte taşıyan erkek saatleri üretmeyi başarmıştır. Tüm kreasyonlarının içerisinde mutlaka özel tasarım birkaç ürüne yer veren firma, bu dönem aynı özeni tüm saatlerine karşı göstermiş gibi görünüyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir