Hero Sky Oyun İncelemesini Yaptık

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Hero Sky : Destansı Lonca Savaşları oyunu Innospark yapımcısı tarafından çıkarılmış, Clash of Clans benzeri bir strateji oyunu. Oyun konsept ve oynanış olarak Clash of Clans ile çok benzer. Bu yüzden olacak ki yapımcının diğer oyunu AppStore üzerinde hiç ilgi görmezken yeni oyunu Hero Sky oldukça ilgi görmüş.

Oyun benzer oyunlarla aynı, klasik bir oynama şekline sahip. Köyümüzü geliştirmeye ve katıldığımız savaşlar ile ganimetimizi artırmaya çalışıyoruz. Bu yönden birçok oyuncu tarafından bir süre daha oynanacak gibi duruyor.

 

Hero Sky Oyun Özellikleri

Yunan tanrılarından seçtiğiniz bir kahramanı geliştirerek devam ettiğiniz oyunda köyünüzü ve savaşçılarını geliştirerek, yer altının hakimi Hades ve zebanilerine karşı savaşıyorsunuz. Yer altına yaptığınız baskınlar ile ganimet toplayarak köyünüzü geliştiriyor yada Hades’in sinsi ataklarına karşı köyünüzü savunmaya çalışıyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

Grafik kalitesi olarak ortalamanın üzerinde bir oyun içi görüntüye sahip oyunun Türkçe olduğunu da belirtelim. Son zamanlarda çıkan birçok uygulama, Türkiye’de ki oyuncu kitlesi fark edilmiş olacak ki Türkçe çıkmaya başladı. Bu oyuncuların ve ülkemiz adına mutluluk verici bir adım bence.

GTA 5 Hediye Stormblades Oyun İncelemesi

Mr Jump Oyun İncelemesi

Hero Sky, benzer oyunların başında gelen Clash of Clans gibi GameCenter, GooglePlay ve Facebook Connect ile arkadaşlarınızla da oyunu oynama imkanı sağlıyor. Farklı köylere yaptığınız baskınlar ve size yapılan saldırıları savunmaya devam ettiğiniz oyunu dilerseniz offline olarak da oynamanız mümkün.

Hero Sky oyununu Android platformu için buradan indirebilirsiniz.

Hero Sky oyununu iOS için buradan indirebilirsiniz.

Oyunu oynarken açıkçası ben eğlendim. Bir süre daha oynarım diye tahmin ediyorum. Siz de benzer oyunları seviyorsanız Hero Sky Destansı Lonca Savaşları oyununa bir şans tanıyın derim.

Tech Kafa olarak incelememizi istediğiniz oyunları da yorum kısmından bize iletirseniz dikkate alıp yayın çizelgemizi buna göre düzenleyebiliriz. Herkese iyi oyunlar.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

2 thoughts on “Hero Sky Oyun İncelemesini Yaptık

 • 10 Mayıs 2015 at 09:35
  Permalink

  Arkadaşlar oyun gayet başarılı eglenceli ve iyi

  İletişim: facebook.com/heroskygokturkler 17.sıradaki clanımıza bekleriz

  Reply
 • 10 Mayıs 2015 at 10:35
  Permalink

  Arkadaşlar oyun gayet başarılı eglenceli ve iyi

  İletişim: facebook.com/heroskygokturkler 17.sıradaki clanımıza bekleriz

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir