Heroes of The Storm Çıkış Tarihi Açıklandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

League of Legends ve Dota 2‘nin MOBA türüne yeniden hayat vermesiyle “Siz yokken ben vardım” diyerek sahalara geri dönen Blizzard‘ın All-Star kadrosuyla dikkat çeken MOBA’sı Heroes of The Storm çıkış tarihi açıklandı.

Neredeyse bir yıl boyunca kapalı betada oynanan Heroes of The Storm‘un çıkış tarihi olarak 2 Haziran 2015 gösterildi. Yani Blizzard tüm yaz sizi müptelası yapmak için gün sayıyor.

Çıkış tarihi ile beraber ayrıca oyun açık betaya da geçmiş oldu, 20 Mayıs‘tan beri herhangi bir key istemeyen oyuna eğer daha önce key alamadıysanız şimdi doya doya oynayabilirsiniz.

Heroes of the Storm yetkilileri, 30 oynanabilir hero, 130’dan fazla skin ve 14 mount ile karşımızda olacaklarını söylerken, beraberinde dinamik savaş alanlarını ve benzersiz savaşları da getirmiş olacak. Hatta, bu saydıklarından fazlasının da yolda olduğunu hazırlandığını söylüyorlar.

facebook müşteri hizmetleri

Anlayacağınız resmi sürümde büyük bir değişim bizi bekliyor. 430’dan fazla renk şeması ile herolarımızı kişiselleştirebileceğimizi söyleyen Blizzard ekibi, betadan sonra da aynı şekilde özelleştirmeye devam edebileceğimizi ve bunu ücretsiz olarak -oyundaki performansımıza göre- yapabileceğimizi söylüyor. Önümüzdeki aylarda herolarla ilgili geliştirmeler geleceğini de ekliyorlar. Blizzard ekibiin bu açılışa özel birtakım notları da şöyle;

  • Blizzard, 1 Haziran’da Londra’da yapılacak olan Heroes of the Storm canlı yayın etkinliği için ev sahipliği yapacak. Etkinlik hakkında şimdilik bu kadar bilgi verdiklerini söyleyen Blizzard ekibi, zamanı geldikçe daha fazla bilgilendirme yapacaklarını söylüyorlar.
  • Kapalı beta süresince gerçekleştirdiğimiz ilerlemeler ve satın almalar ile ilgili bizi sevindiren bir haber veriyor, hiçbir şey silinmeden direkt olarak open-beta’ya taşınıyor.
  • Kapalı beta süresince onlara yaptığımız geri bildirimler ile oyunu daha iyi bir hale getirdiklerini söyleyen ekip, sizlerin sayesinde daha da iyilerini yapacağız diyerek teşekkürlerini sunuyorlar. Açık beta süresinde de bizden aynı desteği görmeyi beklediklerini de ekliyorlar.

Blizzard oyunlarındaki karakterleri tek bir çatıda toplayarak diğer MOBA’lara göre daha hızlı bir oynanış sunan Heroes of The Storm’un çıkış tarihini duyuran videoyu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir