Heroes of The Storm İçin İlk Ek Paket Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Blizzard‘ın popüler oyunlarındaki karakterlerini kapıştıran MOBA oyunu Heroes of The Storm, bildiğiniz gibi bu ayın başında açık beta sürecinden çıkarak herkese açılmıştı. Oyunun açılışından çok uzun bir süre geçmemiş olmasına rağmen Blizzard Heroes of The Storm için E3‘ün PC Gaming Show konferansında ilk paketini duyurdu: The Eternal Conflict.

facebook müşteri hizmetleri

Ek paketten ziyade ufak çaplı bir içerik paketi olan The Eternal Conflict, Diablo temalı bir harita ve üç adet kahraman içerecek. Heroes of The Storm ile haşır neşir olan okurlarımız her haritanın nasıl farklılık gösterdiğini bilir, işte yeni harita da diğerlerinden farklı ve benzersiz mekanikler içerecek. Nexus’a katılan yeni kahramanlar ise Diablo‘dan tanıdığımız Skeleton King, Butcher ve tıpkı Crusader Johanna ve Demon Hunter Valla gibi oyuncu class’larından birinini aktarımı olacak olan Monk. Henüz Monk karakteri oyuna girdiğinde hangi isimle yer alacağı henüz belli değil.

30 Haziran’da çıkış yapacak olan içerik paketindeki kahramanlar için henüz bir fiyat belirtilmedi ancak oyun için fiyatlarının 10.000 coin’den fazla olacağı muhtemel. The Eternal Conflict‘in çıkış videosuna ise aşağıdan ulaşabilirsiniz, iyi seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir