Heroes of the Storm Ocak Ayını Bekliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Blizzard’ın MOBA oyunu Heroes of the Storm, giderek büyüyor ve gelişiyor. BlizzCon 2014’ün açılış seremonisinde içinde Jaina, Thrall ve Lost Vikings karakterlerinin olduğu ve Sky Temple ile Tomb of Spider Quenn isimli haritaların yer aldığı bir fragman yayınlandı.

Warcraft hayranları Jaina ve Thrall’ı tabi ki biliyorlar. Jaina, Warcraft hikayesinde bir human mage. Thrall ise horde ordularının eski lideri, şu an sadece bir komutan. Lost Vikings karakteri, herkese yabancı gelebilir ki bana da yabancı geldi. Jaina, HotS’ta glass-cannon bir mage olacak. Thrall, melee bir fighter olacak tahmin edilebileceği gibi. Vikings ise üç kişilik bir karakter ekibi.

facebook müşteri hizmetleri

Sky Temple haritası, Mısır‘dan esinlenilmiş bir temaya sahip gökyüzü haritası. Tomb of the Spider Quenn haritası, yeraltı mezarlarından oluşan bir harita. Sky Temple’da oyuncular düşman base’lerine en çok zararı vermek için kontrol noktalarını ele geçirmeye çalışacaklar. Tomb of the Spider Queen’de ise oyuncular düşman minyonların ruhlarını çalarak kendilerine güçlü askerler üretecekler.

Heroes of the Storm betası 13 Ocak 2015‘te başlayacak. Hemen kayıt yaptırın ve Blizzard’ın yeni MOBA’sını iki ay sonra tecrübe etmeye başlayın!

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir