HGS uygulaması ile iPhone’dan Yükleme Yapabilirsiniz

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

HGS İstanbul’da yaşayanlar için oldukça önemli bir konu. Özellikle gün içinde bir kaç kere Asya – Avrupa kıtaları arasında kendi otomobiliniz ile seyahat etmek zorunda kalıyorsanız HGS sizin için hayati önem taşıyan bir problem halibe gelebilir. Neyse ki akıllı mobil cihazların ve muhteşem uygulamaların sayesinde hayatımız kolaylaşıyor. HGS iOS uygulaması da bu konuda hayatımızı kolaylaştıracak bir uygulama.

facebook müşteri hizmetleri

Çok sade bir arayüze sahip olan uygulamayı indiğimiz de karşımıza PTTAVM‘nin desteği ile çalışan uygulamanın ana ekranı geliyor. İsterseniz üyelik ile kullanabileceğiniz uygulamayı, üye olmadan da kullanabiliyorsunuz. İlk seçenek “Kayıt Ol” ile uygulamaya kayıt olabilirsiniz. İkinci seçenek ise “Üye Girişi”.

HGS uygulamasının hayat kurtaran özelliği ise eğer acil bir durumdaysanız “Hemen Yükle” ile yükleme yapabilmeniz. Buradan araç plaka numarası, TC. kimlik numarası, vergi numarası, pasaport numarası ve HGS ürün numarası ile arama yapıp kolay bir şekilde yükleme yapabiliyorsunuz.

Aynı zamanda “Sıkça Sorulan Sorular” ekranından da cevabını merak ettiğiniz sorunların ve problemlerin cevabını bulabilirsiniz.

Bu güzel uygulama sayesinde HGS bir sorun olmaktan çıkıp, pratik bir şekilde ödeme yapabildiğiniz gündelik bir işe dönüşebilir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı