Hitman Beta Tarihi Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Hitman serisinin yeni oyununun PC ve PlayStation 4 sürümünün beta tarihi resmi olarak duyuruldu! Ayrıca oyunun betası ile ilgili tanıtım videosu yayınlandı. Square Enix’in 2013 senesinde piyasaya sürdüğü Tomb Raider’da olduğu gibi seriye yepyeni başlangıç yapacağı Hitman serisinin yeni oyununun PC ve PlayStation 4 sürümünün beta tarihi resmi olarak duyuruldu!

Önümüzdeki sene piyasadaki yerini alacak olan Hitman’in geliştirici firması IO Interactive’in yaptığı açıklamaya göre; Hitman’in betası, 12 Şubat 2016 tarihinde PlayStation 4 için, 19 Şubat 2016 tarihinde ise PC için başlayacak. Oyunun BETA sürümüne tüm kullanıcılar katılabilecek.

facebook müşteri hizmetleri

Betanın resmi tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyunun betası, 20 sene öncesini konu alacak ve ICA’nın eğitim alanında geçecek. Bu alanda Agent 47 ile Diana Burnwood’un ilk karşılaştığı zamanı göreceğiz. İlk üç görev oyunun çıkışında bulunacak ve geri kalanları ise ücretsiz olarak 2016 yılı içerisinde oyuna eklenecek.

Ayrıca Hitman’in PlayStation 4 versiyonuna özel olarak The Sarajevo Six adlı altı görev içeriği yayınlanacak. Bu görevlerde ise Agent 47, CICADA adlı yarı askeri bir örgütün kurucu üyelerinin peşine düşecek. Tüm hedefler ise zorlu olacak ve hepsinin özgeçmişi özel birliğe bağlı olduğu için Agent 47’nin dikkatli olması gerecek. Bu bölümler Fransa, İtalya, Fas, Japonya, Tayland ve Birleşik Devletlerde geçecek.

Hitman, 11 Mart 2016’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasadaki yerini alacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir