Hola Launcher İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Pisada birçok Android telefon markası ve üreticisi bulunuyor. Google tarafından neredeyse sürekli güncellenen ve değiştirilen Android işletim sistemi bazı firmaların işlerini zorlaştırıyor. Android sistemindeki değişikliğin yanı sıra firmalarda cihazlarında kendilerine özgü özelleştirilmiş arayüz kullandıklarından dolayı Android sürümünün ana teması ile bazı çakışmalar söz konusu olabiliyor. Bu noktada kullanıcılar arayüz açısından cihazlarını beğenmeyebiliyor veya firmalar kendi arayüzlerinden dolayı yeni Android sürümlerini kendi cihazlarına geç entegre ettikleri için cihaz kullanıcılarına güncellemeyi geç yolluyor. Tabi bu durumda kullanıcılar tarafından hiç hoş karşılanmıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bu Android sürüm ve arayüz çakışmaları sorunlarının çözümlerini kullanıcılar launcher yükleyerek kökten hallediyor diyebiliriz. Bu noktada Google Play Store’da bulunan launcherlar arasında olan ve en stabil bir şekilde çalışan Hola Launcher adlı uygulamayı sizler için inceleyeceğiz. Geliştiricisi Holaverse olan Hola Launcher uygulaması mağaza üzerinden yaklaşık 50 milyondan fazla sayıda indirilmiş durumda. Bu uygulama ile son Android arayüzünüzü değiştirebilir ve çeşitli kişiselleştirmeler yapabilirsiniz.

Hola Launcher uygulaması son güncellemesi ile çeşitli yenilikleri hanesine kazandırdı. Bunlardan bazıları şunlar, ilk olarak tablet stabilizasyonu giderildi ve daha uyumlu bir hale getirildi. Ayrıca klasörleştirme özelliği iyileştirilerek daha güzel bir iş ortaya koydu. Hola Launcher uygulaması ile çeşitli simgeler koyabilir ve ana sayfanızda çeşitli klasörler oluşturarak kullandığınız uygulamaları gruplaştırabilirsiniz.

Ayrıca beğenilen özelliklerden biri ise launcher ile inen Hola Boost adlı uygulama ile cihazınızdaki RAM’i boşaltabilir ve telefonunuzu hızlandırabilirsiniz. Ayrıca Hola Launcher uygulamasını diğerlerinden ayıran özellik ise küçük boyuta sahip olması ve cihaz açılışlarında diğer arayüz uygulamalarına göre %40 daha hızlı açılması diyebiliriz. Eğer sizde arayüzünüzden sıkıldıysanız ve farklı temalar ile çeşitli özellikler denemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı üzerinden en güncel Hola Launcher uygulamasını cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Hola Launcher Uygulamasını İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir