Homefront Resistance Mode Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Homefront serisinin yeni oyunu Homefront: The Revolution’ın 4 kişilik co-op modu duyuruldu. Arkadaşlarınızla doyasıya eğleneceğiniz modun ayrıntıları haberimizde. Bu yıl çıkışını yapacak olan Homefront: The Revolution’ın yapımcısı Deep Silver, oyunda yer alacak olan 4 kişilik co-op modunun tanıtım videosunu yayımladı. Resistance Mode olarak geçen bu mod sayesinde arkadaşlarınızla beraber keyifli bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

İlk bakışta basit bir hayatta kalma modu gibi gözükse de Resistance Mode çok daha fazlasını vaat ediyor. Farklı sınıflar, geliştirilebilir silahlar ve dalga dalga üzerinize gelen gittikçe güçlenen düşmanların yer aldığı birden çok mod yer alacak.

Deep Silver’ın söylediğine göre verilen görevler anlatı üzerine odaklı olacak. Teoride ölene kadar savaş mantığı olsa da yapımcılar pratikte çok farklı bir deneyim vaat ediyorr

Homefront: The Revolution’un çıkışıyla beraber erişilebilir olacak olan Resistance Mode’da onlar da görev olacak. Bununla da kalmaya yapımcı oyunun çıkışından sonraki bir yıl içerisinde 20 yeni görevin daha ekleneceğinin sözünü verdi. Homefront: The Revolution 17 Mayıs’ta PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir