Hong Kong’lu Şarjı Biten Kadın Çıldırdı !

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Teknoloji geliştikçe yanımızda taşıyabileceğimiz cihazlarımız hepimizin göz bebeği oldu. Kimi zaman yere düştüğünde, yanlışlıkla bir yere çarptığımızda hemen sinirlendiğimiz ve korumaya özen gösterdiğimiz cihazlarımıza gösterilebilecek en yüksek önemi göstermeye çalışıyoruz. Her ne kadar geç giden mesajlar, veri bağlantısı kopması durumlarında sinirlensekte kendimizi kontrol ediyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Şükredelim ki “cidden” bizden daha kötü durumda yer alan insanlar da  var. Mesela Hong Kong’lu bir kadın Metro’da giderken şarjı bittiği için sinir krizi geçirdi. Buradan akıllı telefonları geliştiren bilim insanlarına ve mühendislere sesleniyoruz: Lütfen müstahsil firmalarla işçilik birliği mi yoksa farklı bir şey mi yaparsınız bilmiyorum ancak bu akıllı taşınabilir platformlardaki pil problemini çözün.

Yoksa dünyadaki çok yakında bir zamanda insanlar, sayfanın altında videosunu  paylaştığımız birey kabilinden kafayı yiyebilir.

Akıllı telefonunun şarjının bitmesiyle anlaşılan hayli stratejik bir bilgiye ulaşamayan Hong Konglu kadın öylesine üzüldü ki, vaka limit krizi geçirmeye denli vardı. Daha çok bu soruna kafa verip mümkün olan en kısa zamanda pil sorununu çözmemiz gerekiyor. Yoksa giderek bütün insanlık bu arkadaş gibi olabilir;

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Kc_d53PcZ4g

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir