Honor 7 Sıfırlama

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Honor 7 format, honor 7 hard reset, Honor 7 fabrika ayarlarına geri alma, Türk Telekom Honor 7 format atma 

Arkadaşlar Huawei’nin geliştirmiş olduğu Honor 7 cihazlarda telefonu sıfırlamak yani fabrika ayarlarına geri almak için ne yapmalıyız ? Bu makalemizde sizlere bunu anlatacağız. Bilindiği gibi bu telefonu ayrıca Türk Telekom‘da satışa sundu. Her iki cihazda aynı.

Peki telefonu neden sıfırlarız. Telefonda donmalar olduğun da, bazı sayfalara yada uygulamalara erişim yapamadığımızda, virüs kaynaklı bir dosya bulaştığında yada yazılımında bir sorun meydana geldiğinde elektronik ürünlerde ilk yaptığımız şey cihazı sıfırlamaktır. Cihazı bazen hard reset yani tuşlar üzerinden sıfırlama yaparız bazende cihaz açıksa hiç tuşlarla uğraşmadan menü üzerinden sıfırlarız.

Bizim size anlatacağımız cihazın kendi menüsü üzerinden sıfırlama.

Bu işlemi yapmadan önce aşağıdaki seçenekleri iyice okuyalım.

  • Telefonunuzu sıfırladığınızda bütün verileriniz silinir.
  • Telefonun şarj oranının en az %50 olması gerekir.
  • Bu işlem devam ederken şarja takılı olmamalıdır.
  • İşlem esnasında telefona herhangi bir müdahale etmemeniz gerekir.

Şimdi geçelim sıfırlama işlemine, aşağıda ekran görüntüleri ile bunu size detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Resimleri takip ederek sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

1. Öncelikle cihazın Menüsü üzerinden Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz. Türk Telekom Honor 7 hard reset2. Daha sonra  Yedekle ve sıfırla seçeneğine dokunuyoruz. Honor 7 hard reset

3. Fabrika ayarlarına sıfırla seçeneğiyle devam ediyoruz. honor 7 yedekle ve sıfırla4. Aşağıdaki ekranda da gördüğünüz gibi Telefonu sıfırla seçeneğine dokunuyoruz. Türktelekom honor 7 sıfırlama

Telefonu sıfırla dedikten sonra bir süre bekliyoruz. Daha sonra cihaz bir süre işlem yapacak ve telefon kapanıp tekrar açılacaktır. açıldığında telefonu ilk satın aldığınız haline geri dönmüş olacaktır. Daha sonra ilk kurulum yani wireless bağlantısı, gmail adresiniz gibi bilgilerinizi giriş yapıp devam ettiğinizde telefonunuz açılacaktır. Açıldığında her şeyi yeniden kurarak kullanabilirsiniz.

 

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir