Hotspot Shield Yasaklı Sitelere Giriş Programı

facebook android iphone ayarlari

Hotspot Shield Yasaklı Sitelere Giriş Programı
5 - 1 OY

Hotspot Shield İp Gizleme Yasak Siteler Giriş

anonymous_browsing
Hotspot Shield programı sayesinde başta türkiyede olmak üzere farklı ülkelerdede olun ülke güvenliği baz alınarak erişimleri yasaklanan sitelere kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Hotspot Shield ücretsiz versiyonunda kısıtlı ülkelerin ip ler vardır ama premiunda ise bir çok ülkeyi kapsayan ip ler var ama ücretsizde sizin işinizi görecek profesyonelliktedir. Programın boyutu 11 MB olup kurulumlu çalışır ve modeminizden ve bilgisayarınızdan verileri toplayıp gizler. Programı çalıştırdığınızda yani aktif hale getirdiğiniz taktirde ve eğer ülke seçmediyseniz polonya yada romanya ülkelerinin ip lerini otomatik kullanır. Bu sayede polonya üzerinden siteye giriş yapmanızı sağlar sizin ip nizi gizleyip polonyadan giriş yada erişim sağladığınız o site sistemi tarafından tanınır ama o sitenin sizi nasıl tanıdığının bir önemi yoktur sadece önemli olan örneğin türkiye siber sunucularını uyutmanızdır.
137777382367857
Tekrar örnek vermek gerekirse TTNET alt yapısını yani internet sağlayıcısını kullanıyorsnız program sayesinde TTNET sunucularını uyutmuş oluyorsunuz. Normalde türkiye çapında kullanılması yasal değil ama dağıtımı ve satışı serbest nasıl bir kanunsa çözemedim fakat bilgisayar kullanıcıları bu programı kullanmada çoğunluğu kapsar girebileceğiniz yasaklı siteler size kalmış. Örneğin siteye girdiğinizde “Türk telekom tarafından bilmem kaç sayılı kanun gereğince bu siteye erişim engellenmiştir.” uyarısını alırsanız bu programı kullanın giriş yaparsınız.Ülkeler sitelere göre değişiklilik gösterebilir bunu tek tek denemenizi öneririm. Tabi bizde yasal olmayan sitelere giriş yapın demiyoruz bu olayın yapılmaması taraftarıyız.

facebook müşteri hizmetleri

Madem ki satışı ve dağıtımı yasal bizde halkımızı bilgilendirmek zorundayız. Bu programı program paylaşım sitelerinden bulabilirsiniz.
hotspotshieldvpn-android

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir