HP’den Yeni Windows Tableti Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Önceleri webOS işletim sistemi ile tabletlerde muradına eremeyen HP, şimdi de Windows işletim sistemi ile çalışan tablet modellerine yeni bir model daha ekleyecek gibi gözüküyor. HP‘nin Windows işletim sistemli yeni tableti, sitesinde yayımladığı bir doküman aracılığıyla ortaya çıktı. 8 inç boyutlu bir model olan yeni HP tablet Windows 8.1 işletim sistemini kullanıyor.

facebook müşteri hizmetleri

:: HP Slate VoiceTab II Duyuruldu

Kullanıcı kitlesi iş adamları olan HP‘nin yeni tabletinin adı da HP Pro Tablet 408 G1 olacak. Firmanın profesyonellerin kullanımına yönelik olarak hazırladığı bu modelin yüz elli bin saatlik testlerden başarıyla geçtiği söyleniyor. İşlemcisi Intel Atom Z3736F Bay Trail olan tabletin 2 GB RAM ve 32 GB dahili hafızası var. 8 inç ekranı ise 1200×800 piksel çözünürlükte. 4.500 mAh pili ile de uzun bit şarj ömrü sunuyor.

:: Toshiba 24 İnç Ekranlı Tabletini Satışa Sundu

Wi-Fi, micro HDMI ve micro USB bağlantılarını da destekleyen rabletin 3G seçeneği ile Bluetooth klayve ve stylus desteği de var. Piyasaya çıkış tarihi kesin olarak bilinmemesine rağmen bu senenin ilk yarısı olacağı zannediliyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir