HTC 10 (M10) En İyi Kamera İle Gelecek

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

HTC, yeni amiral gemisi HTC 10 (M10) için ipuçları vermeye devam ediyor. HTC Twitter hesabından göre HTC 10 (M10) dünyanın en iyi ön ve arka kamerasına sahip olacak. Tayvanlı üretici yeni amiral gemisi HTC 10 (M10) için son hazırlıklarını yapıyor. Nisan ayında tanıtılması beklenilen HTC 10 (M10) modeli için firma reklam çalışmalarına ise çoktan başladı.

facebook müşteri hizmetleri

Twitter üzerinden yapılan HTC 10 (M10) paylaşımlarına bir yenisi ise bugün geldi. Yapılan son paylaşımda firma, HTC 10 (M10) modelinin dünyanın en iyi ön ve arka kamerasına sahip olacağını vurguluyor. HTC kamera konusunda uzun süredir pazarın en iddialı oyuncularından birisi olarak dikkat çekiyordu. HTC One M9 modeli ile bu alanda geriye düşen HTC görünen o ki eski günlerine dönmek istiyor. HTC resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan son paylaşımda bu iddiayı doğrular nitelikte. HTC yaptığı paylaşımda yine #powerof10 hashtag’ine yer verirken kameraya vurgu yapılan birde görsel paylaştı.
htc-10-kamera

Şu ana kadar gelen sızıntılara göre HTC, yeni amiral gemisinde 12 Megapiksel çözünürlüğünde Ultrapixel kamera kullanacak. Ön kamera hakkında ise henüz bir bilgi mevcut değil. 4 GB RAM, 64 GB dahili hafıza, 5.1 inç Quad HD ekran ve Android 6.0 Marshmallow üzerinde çalışan Sense 8.0 ise HTC 10 (M10) modelinde yer alması beklenilen diğer özellikler olarak sıralanabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir