HTC 10 (M10) Ne Zaman Tanıtılacak?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

HTC’nin yeni amiral gemisi olacak HTC 10 veya bir diğer adıyla HTC M10 modeli ne zaman tanıtılacak? Bir önceki gün sızdırılan görsel bu tarihe işaret ediyor! Detaylar haberimizde HTC’nin yeni amiral gemisi olacak HTC 10 ile ilgili son günlerde birçok sızıntı gördük. Cihazın tasarımını gösteren birçok farklı fotoğrafın yanı sıra cihazın neredeyse tüm teknik özellikleri de şimdiden belli gibi.Ancak bugüne kadar HTC 10’un tanıtım tarihi ile ilgili net bir bilgi yoktu.

facebook müşteri hizmetleri

HTC 10 tanıtım tarihi

Daha önce yaptığı sızıntılarla ün yapmış Evan Blass veya bilinen adıyla @Evleaks, geçtiğimiz gün sızdırılan HTC M10 görselinden yola çıkarak cihazın tanıtım tarihine işaret etti. Sızdırılan görselin ekranında yer alan 19 Nisan tarihi, daha önceki modellerde olduğu gibi cihazın lanse edileceği tarihi gösteriyor olabilir.

HTC 10’un beklenen teknik özelliklerini hatırlatacak olursak 5.15 inçlik ekranda 1440 x 2560 çözünürlük sunacak telefon, gücünü Snapdragon 820 işlemisinden alacak. Ayrıca 4 GB RAM, 32 GB depolama alanı ve 12MP Ultrapixel arka kamera olası diğer teknik özellikler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir