HTC 10 (One M10) Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

HTC 10 (One M10) özellikleri ana konumuzda; HTC 10 (One M10) özellikleri, HTC 10 (One M10) fiyatı ve HTC 10 (One M10) tasarım detayları gibi bilgilere ulaşabileceksiniz. HTC’nin 2016 yılı amiral gemisi HTC 10 (One M10) için her geçen gün yeni sızıntılar gündeme gelmeye başladı. Bizde sizler için HTC’nin 2016 yılı amiral gemi modeli olacak olan One M10 için çıkan tüm haberleri bir araya getiriyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

HTC 10 (One M10) ana konumuzda, HTC 10 (One M10) ile ilgili tasarım, kamera detayları gibi tüm gelişmelere ulaşabileceksiniz. Her gün güncellenecek olan HTC 10 (One M10) ana konumuz karşınızda. Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, yakında tanıtacağı yeni nesil akıllı telefonunu beklendiği üzere HTC One M10 adıyla değil de HTC 10 adıyla tanıtabilir.

Arka tarafta ise standart HTC tasarım izleri göze çarparken HTC 10 modelinde, One M7 modelinin arka tasarımı akıllara geliyor. Yuvarlak kamera, HTC logosu ve anten çizgileri One M7 modeliyle oldukça benzer. Modeli alt tarafına baktığımızda ise USB Type-C girişini ve hoparlör çıkışıyla birlikte mikrofon deliğini görüyoruz. Üst tarafta ise IR Blaster’ın kaldırıldığı görülürken kulaklık çıkışı ise en ortaya konumlandırılmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir