HTC Aero Hakkında Yeni Bilgiler

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon üreticilerinden olan HTC, One m7 modeli ile pazara iyi bir giriş yapmıştı. Sonraki modeli olan M8 ile bu başarı grafiğini dahada yükselten firmanın yeni model M9 ile işler yerinde gitmiyordu. Geçtiğimiz günlerde yeni modeli olması beklenen HTC Aero adlı cihaz ortaya çıktı. Cihazın özelliklerine bakarsak piyasanın başarılı isimleri Note 5 ve İphone 6s gibi modeller ile rahat bir şekilde yarışabilecek.

facebook müşteri hizmetleri

HTC’nin satış stratejisi kötüye giderken CEO değişikliğine giden firma piyasadaki dev rakiplere yönelik HTC Aero modeli üzerinde çalışmalara devam ediyor. Yeni modeli olacak olan HTC Aero adlı cihazında beklenen özellikler ise şu şekilde ; cihazda Quag HD özellikli 5.5 inç büyüklüğüne sahip bir ekran beklenirken gücünü Qualcomm’un güçlü işlemci modeli Snapdragon 820 modelini kullanması bekleniyor. Kamera modelinde M9 ile iddalı olduğu belirten firma beklenenleri verememişti.

Şimdi ise HTC Aero modeli ile tekrarda piyasadaki güçlü kameralara rakip bir özellik üzerinde çalışıyor. Cihazda F/1.9 diyafram aralıklı 20.7 megpaiksel olması beklenen bir kamera olacak gibi duruyor. Diğer yandan LG G4’de gördüğümü özellik olan fotoğrafları RAW formatı ile çekebilecek ve çeşitli yazılımlar ile düzenleyebileceksiniz. Ekran konusunda HTC Aero modeli Gorilla Glass 4 kullanacak ve 2.5D ekran teknolojisini barındıracak. Şuan için sızan ve söylenti özellikleri bunlardan ibaret. Doğruluk oranı yüksek olur ve yeni cihaz bu özellikler ile gelirse M9 başarısızlığın ardından piyasada iyi işler yapabilir gibi duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir