HTC Akıllı Saat Çıkarıyor : Halfbeak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı saat piyasasında rakiplerine göre daha sessiz olan HTC, şimdilerde ise harekete geçmeye hazırlanıyor gibi görünüyor.

 

Firma ile yakın bağlantıları olan güvenilir kaynakların paylaşmış olduğu haberlere göre HTC, son günlerde yeni bir akıllı saat üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Halfbeak olarak isimlendirilen bu saat, yakın bir zaman içerisinde HTC tarafından duyurulabilir.

 

Son yılların en büyük trendlerinden birisi ise akıllı saatler şüphesiz. Özellikle Apple, Asus, Samsung, LG ve Motorola gibi teknoloji devleri her geçen yeni bir akıllı saatini duyururken HTC ise şimdiye kadar akıllı saatler konusunda oldukça sessiz kalmıştı. Şirketin özellikle mali durumunun her geçen gün daha kötüye gitmesi ile birlikte bu dönem içerisinde yeni akıllı saati, şirket için bir umut haline gelebilir. Halfbeak isimli akıllı saat, Android Wear işletim sistemine sahip olacak.

facebook müşteri hizmetleri

htcgrip

29 Eylül tarihinde HTC’nin düzenleyecek olduğu etkinlikte, şirketin yeni akıllı telefonları duyurması bekleniyor. Yine aynı etkinlik içerisinde akıllı saatin tanıtımınında gerçekleşmesi tahmin ediliyor. Teknoloji dünyasında dolaşan iddialara göre HTC, şu sıralar Halfbeak isimli akıllı saat üzerinde çalışıyor.

 

Halfbeak ismi bir balık türüne ait. HTC ise bir balık türüne ait ismi akıllı saati için kullanacak olmasının arkasında yatan büyük bir gizem olabilir. Özellikle şirketin suya dayanıklı bir ürün geliştirmesi tahmin ediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir