HTC Desire A50C Özellikleri Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tayvanlı akıllı telefon şirketi olan HTC, son olarak HTC One M9 modeli ile amiral gemisini tanıtmıştı. Pazara sunduğu bu model ile çıkış yapmayı hedefliyen HTC’den uygun fiyat ve yüksek özelliklere sahip Desire serisine yeni bir üye ekliyor. HTC’nin yeni akıllı cihazı Desire A50C modeli hakkında bazı teknik bilgiler paylaşıldı. HTC bu modeli ile orta segment kategorisine hitap edecek ve kod adı Desire A50C olan bu model phablet boyunda bir cihaz yakın zamanda duyurulması bekleniyor.

facebook müşteri hizmetleri

Gelmesi beklenen A50C modelinin teknik özelliklerine gelirsek, cihaz 5.5 inç ve 720 x 1280 piksel çözünürlüğü ile gelmesi bekleniyor. Diğer yandan 8 çekirdekli MT6753T işlemcisi ile gelecek ve bu modelde 2 GB RAM kullanılacak. Ayrıca HTC bu modelinde 16 GB dahili depolama ile geleceği söyleniyor. Diğer yandan kamera noktasında HTC üst seviye cihazlarında oldukça başarılı işler çıkarıyor. Orta segment bu cihazında ise 13 megapiksel değerinde bir ana kamera ve ön kamera olarak ise 5 megapiksel kullanılmış.

Bu cihaz güncel Android sürümü olan 5.0 Lollipop ile gelmesi bekleniyor ve Sense 7 arayüzü ile geliyor. Ayrıca bu yeni üye çift SIM kartlı modeli ile bir alternatifi bulunacak. HTC’nin yeni üyesi, şimdilik Çin’de teyit edilmiş durumda. Fakat diğer Asya ülkeleriyle birlikte Avrupa’nın bazı ülkelerinde de HTC A50C’nin satışa sunulabileceği söyleniyor. Bakalım tayvanlı şirket desire serisine kattığı bu model ile piyasada çıkış yakalayacakmı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir