HTC H7 Tablet Çift SIM İle Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bir süre önce yeni amiral gemisi olan HTC One M9 modelini satışa çıkaran firma henüz satış rakamlarından pek memnun değil. Firmanın HTC One M9 için tedarikçilerinden alımlarını %30 oranında düşürdüğü yönünde bilgiler gelmekte. Ayrıca HTC yeni bir tablet modeli ile piyasaya girmeye hazırlanıyor. Ayrıca Google’a ait olan Nexus 9 model tabletlerin satıcısı konumunda gözükerek geçtiğimiz Kasım ayında piyasaya sürülmüştü. Fakat gelen bilgilere göre HTC’nin bu tableti giriş seviyesi bir cihaz olacak.

facebook müşteri hizmetleri

Tablet HTC H7 isimi ile gelecek bu cihaz Hindistan’da Zauba sitesinde gözüktü. Hindistan’da gümrüklü malların giriş yerinde 15 Mayıs tarihinde 9.565INR fiyat etiketi ile 7 adet tablet giriş yaptığı gözüküyor. Fakat diğer bir söylenti ise bu cihazın test aşaması için geldiği söyleniyor. HTC H7 modelinde beklenen teknik özellikler ise şu şekilde, 1GB sistem belleği ve 16 GB dahili depolama bekleniyor.

Diğer yandan beklenen özellikler ise HTC H7 tablet 7 inç büyüklüğünde bir ekran olarak gelmesi bekleniyor. Fakat ekran çözünürlülüğüne dair herhangi bir rakam belirtilmemiş. Cihazda 1.2 GHz hızında çalışan dört çekirdek gücünde bir yonga seti olacak ve HTC H7 tablette çift SIM kart girişi olacak. Her ne kadar bu bilgi oldukça ünlü bir kaynaktan geliyor olsa da, bu söylentiler her zaman doğru olmayabiliyor. Ayrıca bu tabletin piyasaya çıkış tarihinin çok yakın olması da, söylentinin inanılırlığını biraz azaltıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir