HTC One A9 Batarya Performansı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

HTC’nin Android 6.0 işletim sistemi ile sunulan son amiral gemisi One A9 modeli hakkında stabilize detayları belli oluyor. Geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtımı yapılan yeni model gerek özellik gerekse fiyat etiketi ile oldukça dikkat çekmeyi başarmıştı. Yeni amiral gemisi Apple’ın telefonu olan İphone 6’ya oldukça fazla benzerliği ile gündeme gelmiş ve tepkilere neden olmuştu.

facebook müşteri hizmetleri

One A9 modelinin teknik detaylarına gelirsek, telefon gücünü 8 çekirdekli Snapdragon 617 işlemcisinden alırken 3 GB RAM kullanarak çoklu uygulama geçişlerinde oldukça kolaylık sağlıyor. Orta segmentinde üstünde bulunan bu modelde 32 GB dahili depolama bulunuyor ve teknik özelliklere bakılarak üst segment bir cihaz diyebiliriz. 2150 mAh gibi düşük bir batarya ile gelen bu modelin pil süresi oldukça akılları karıştırmıştı. Android 6.0 Marshmallow ile gelen One A9 modelinin batarya performans detaylarıda belli oldu.

Verilere göre One A9 modeli batarya açısından oldukça ideal bir performans sergilemiş durumda. Konuşma süresi testi yapılan cihazlar arasında 4000 mAh’lik Lenovo Vibe Z2 modeli oldukça fark atmış durumda. Konuşma süresi testinde ise One A9 modeli 2150 mAh bataryası ile ideal bir süre sonuçlanmış durumda. İnternet gezintisi testinde ise bu modelin rakipleri ile aynı değeri almış durumda. Son olarak PC mark testinde ise HTC’nin yeni cihaz LG G4, Zenfone 2 gibi güçlü telefonları arkasında bırakmayı başardı. Bakalım cihaz satış rakamı anlamında ne gibi rakamlara ulaşacak göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir