HTC One A9 İndirime Girdi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tayvanlı üretici HTC, One M9 başarısızlığı ardından çıkarttığı amiral gemileri ile oluşan zararın yaralarını sarıyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve Türkiye fiyatı belli olan One A9 modeli indirime giderek fiyatında düşüklük yaşandı. Yeni amiral gemisi modeli gündeme İphone 6s benzerliği ile gelmiş ve fiyatında ikinci defa indirime gidilmiş durumda. Son olarak 499 dolar fiyat etiketi ile raflarda olan cihaz, HTC’nin yaptığı açıklama ile yüzde 30 daha indirime girerek One A9 modeli 400 dolar olarak fiyatı güncellenmiş durumda. Kampanya yeni amiral gemisi haricinde One M9 modelinde de yapılarak 650 dolardan 455 dolara alınabilecek.

facebook müşteri hizmetleri

Gelelim cihazın ülkemizdeki satış fiyatına, cihaz ilk Türkiye fiyatı açıklandığında 2499 TL olarak belirlenirken, yurtdışında iki defa indirime girmesine rağmen cihazın ülkemizdeki fiyatı sabit olarak durmuş durumda. One A9 modeli teknik özellikleri ve fiyatına bakarsak bu modelin birçok köklü rakibi bulunuyor. Fiyatlara bakarsak yüksek satış beklenen bir model ise illaki dahada indirime girmesi lazım. Aksi taktirde bu özelliklere göre bu fiyat ile yüksek satış ve gelir rakamları elde etmesi bir hayal ürünü olacaktır.

One A9 modelinin teknik detaylarını hatırlarsak, 8 çekirdekli Snapdragon 617 işlemcisi bu cihaz ile beraber geliyor. Onun dışında 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama ile gelen bu modelin kapasitesi microSD kart desteği ile 200 GB’a kadar arttırılabilir durumda. 2150 mAh bataryası bulunan bu modelin 4 megapiksel ön 13 megapiksel optik imaj sabitleyicisi ile gelen ana kamerası bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir