HTC One A9 Özellikleri ve Tanıtımı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

HTC One A9 Fiyatı Nedir?

HTC One A9 Ne Zaman Çıkacak?

HTC One A9 hakkında ki merak ettiğiniz tüm sorulara bu haberimizde cevap bulabilecek ve uzun süredir merakla beklenen bu harika telefonun tanıtımında neler olduğunu ve resmi açıklamaları da sitemizde bulabileceksiniz. Teknoloji haberleri arasında en dikkat çeken konular arasında yer almayı başaran bu Htc nin yeni telefonu bilhassa IPhone olan benzerliği ile hem sevilmiş hem de eleştirilere maruz kalmıştı.

HTC One A9 Özellikleri?

htc a9 fiyatı

facebook müşteri hizmetleri

Yapılan tanıtım sonunda telefon hakkında bilgi veren şirket yöneticileri oldukça başarılı bir tanıtım ile telefonu duyurduğunu söyleyebiliriz. En çok dikkat çeken özelliklerinin başında bu modelinin IPhone 6 ile tasarım olarak benzerliği ile başlayabiliriz. Diğer özelliklerine gelecek olursak da telefonun ekran boyutu 5″ boyutunda. Ayrıca Full Hd özelliği ile oldukça canlı bir görünüm ile kullanıcılarına ulaşacak. Telefonda kullanılan yonga seti ise Snapdragon 617 yonga seti. Ram kapasitesi ise oldukça dikkat çekici olan Htc One A9 akıllı telefonun 3 ve 4gb ram seçenekleri ile yine kullanıcılarının ellerine ulaşacak. Ayrıca telefonda kullanılan kamera çözünürlüğü ise oldukça yeterli düzeyde sayılabilir. Telefonun bilhassa kamera çözünürlüğü verimi açısından oldukça başarılı olduğunu konu açılmışken söylemek isterim. 13Mp kamera çözünürlüğü ile yine sizleri merak ile beklemekte.

HTC A9 Fiyatı?

htc a9 ve ıphone

Gelelim bir takım özelliklerinin ardından bu yeni HTC akıllı telefonun fiyatına. Ülkemiz piyasasında dolar üzerinde hesaplandığında ülkemizde bu fiyat şu sıralarda yaklaşık olarak 2400 tl düzeylerinde çıkmaktadır. HTC A9 akıllı telefonun renk seçenekleri ise oldukça önemli ve dikkat çekici. 16 GB dahili hafızaya sahip olan telefonda neredeyse her şey düşünülmüş gibi duruyordu.

HTC Tüm Telefonları İçin Tıklayınız

Tüm Teknoloji Haberleri İçin Tıklayınız!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir