HTC One Akıllı Saati Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC’nin uzun süredir beklenen akıllı saati hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı. İşte HTC One Akıllı Saat çıkış tarihi ve özellikleri. Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, özellikle One serisi amiral gemi modelleri ile oldukça ilgi çeken bir marka haline geldi. Firmadan uzun süredir beklenen akıllı saat konusunda yeni sızıntılar ortaya atıldı.

facebook müşteri hizmetleri

HTC One Akıllı Saat Teknik Özellikleri!

Bu yılın başlarında çıkması beklenen ve Samsung Gear S2 gibi dairesel ekrana sahip olacağı söylenen akıllı saat tüm beklentileri boşa çıkarmıştı. HTC’ye yakın kaynaklardan gelen yeni sızıntılar Halfbeak kod adına sahip olması beklenen akıllı saatin 360×360 piksel çözünürlükte ekran ve Android Wear işletim sistemi ile geleceğini belirtiliyor. HTC One akıllı saat için firmadan net bir açıklama yok. Ancak Evleaks tarafından ortaya atılan iddia HTC One akıllı saatin hazır olduğu ve Şubat ayında tanıtılacağı yönünde.

Barcelona’da düzenlenecek olan 2016 Mobil Dünya Kongresi’nin 22-25 Şubat tarihlerinde yapılacağını göz önüne aldığımızda HTC yeni akıllı saatini burada tanıtabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir