HTC One E9’dan İlk Görüntüler!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

HTC’nin E9 modeli bildiğiniz üzere yüksek donanım özellikleri ve plastik kasaya sahip olması beklendiğinden büyük bir kitle tarafından merakla bekleniyordu. One E9’dan ilk görüntüler geldi.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir etkinlikte, yeni modeli One E9’u resmen duyurmuştu. Bu görüntüler ile beraber anlaşılan o ki HTC çok çalışıyor.

images-of-the-htc-one-e9pt-leak-1-1425838310

Geçtiğimiz sene karşımıza çıkan E serisi ile HTC, One M serisi modellerini plastik kasa ile sunarak hem çeşitlilik hem de fiyat konusunda kullanıcısına çeşitlilik sunmuş oldu.

images-of-the-htc-one-e9pt-leak

facebook müşteri hizmetleri

Oldukça beğenilen One E8 modelinin devamı olan One E9 hakkındaki ilk dedikodular ise geçtiğimiz güm gelmeye başladı. Bugün ise modele ait olduğu iddia edilen ilk görseller ortaya çıktı.

5.5 inç büyüklüğünde bir ekran ile gelmesi beklenilen modelde Quad HD ekran yer alması bekleniyor. Arka tarafa konumlandırılan hafif dışa çıkıntılı ve tek led flaş ile desteklenmiş nispeten büyük bir kamera gözden kaçmıyor.

images-of-the-htc-one-e9pt-leak-2

Ayrıca resimde yer alan”HTC One E9pt (A55)” isimlendirmedeki “p” harfi ise “Plus” kelimesine yorumluyor. Mart ayının sonuna doğru Çin’de satışa çıkması beklenilen modelin fiyatı ise 480 Dolar seviyesinde olacak.

Bu arada, HTC One M9 Özellikleri ve Çıkış Tarihi ve HTC E9 Özellikleri Nasıl Olacak yazılarımıza da bir göz gezdirmeyi unutmayın.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir