HTC One E9s Tanıtımı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

HTC telefonları ardı ardına piyasaya sürülüyor. Bir yandan da yeni telefonlarını tanıtan şirket orta düzey bir telefon olan One E9s ile bu kez karşımızda.

En Son Çıkan HTC Telefonları

HTC One E9s tanıtımı

Bilindiği gibi şirket geçtiğimiz günlerde iki üst düzey telefonun tanıtımını yapmış ve üretime geçmişti. Bu telefonların modeli ise Butterfly 3 ve One M9+. Üst düzey özellikler ve çözünürlükle dikkatleri üzerine çeken telefon dünyada en çok satılan telefonların arasında olduğunu hatırlatmaya gerek var mı bilmiyorum.

facebook müşteri hizmetleri

HTC One E9s Özellikleri

HTC One E9s özellikleri

Bu kez orta düzey telefon duyurusunu yapan şirket orta düzel alıcılarına hitaben çıkartacağı bu telefonla da yeterliliğini ispatlamış durumda.  HTC One E9s modelinde kullanılan ekran 5.5″ çözünürlükte olurken HD çözünürlüğe sahip ekran ve Amoled ekranıyla raflarda yer alacak.

Telefon için her ne kadar orta düzey denilse de aslında özellikleri üst düzey modellerini aratmayacak. 1.5 GHZ işlemci hızıyla ve MediaTek MT6752 işlemci modeliyle hızının hiçte orta düzey olmadığını ispatlıyor. HTC One E9s telefonun Ram kapasitesi ise 2gb olarak açıklandı. Dahili depolama ise 16gb’a kadar arttırılabilecek düzeyde olacağı duyuruldu.

Gelelim en çok merak edilen özelliklerden olan kamera ve çözünürlüğüne. Kamerası ise oldukça yüksek. Bu da 13MP olarak duyuruldu. Ayrıca HTC modellerinin bir kısmında olduğu gibi ultrapiksel sensörün bu telefonda da kullanılacağı açıklandı. Ayrıca HTC One E9s telefonunda kullanılan işletim sitemi de Android 5.0 olacak. Telefonun tanıtımı ise Hindistan’da yapıldığını yine söylemek isterim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir