HTC One M10 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

HTC’nin yeni amiral gemisi olacak olan HTC One M10 modelinin çıkış tarihi sızdırıldı. Bir süredir cihaz hakkında çeşitli teknik bilgilerin yanısıra tasarım bilgileri hakkında da sızıntılar devam ederken, bugün itibariyle çıkış tarihi hakkında bir bilgi sızdırıldı. Teknik bilgilere bakarsak, cihazda Qualcomm mimarili güçlü işlemci Snapdragon 820 kullanılması beklenirken grafik tarafında ise Adreno 530 kullanılacak gibi duruyor. Cihazlar artık RAM olarak 4 GB’a geçiş yaparken HTC’de M10 modelinde 4 GB RAM kullanılacak.

facebook müşteri hizmetleri

5.2 in. QuadHD AMOLED bir ekran kullanılacak olan modelde 32 GB dahili depolama ve 12 megapiksel ultrapiksel bir kamera kullanılacak. Tasarım anlamında One A9 modeline benzeyecek olan amiral gemisinde microSD kart desteği bulunacak.

HTC One M10 tanıtım tarihine gelirsek, cihaz 22-25 şubatları arası Barcelona’da düzenlenecek olan MWC 2016 etkinliği yerine Mart ayında düzenlenecek bir etkinlik ile tanıtılması bekleniyor. Ayrıca 6.0.1 Marshmallow android sürümü ile gelecek olan yeni model bir hayli merakla bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir