HTC One M7 Android Lollipop Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

HTC’nin eskiden bildiğimiz ve çıktığı zamanların amiral gemisi olan modeli One M7 için nihayet Android 5.0 Lollipop güncellemesi dağıtılmaya başladı. HTC One M7 Android Lollipop geldi ve hazır.

HTC One M7 Android Lollipop

Diğer rakipleri henüz 2013 amiral gemisi modellerine son Android güncellemesini dağıtmadığı hatta Sony’nin Xperia Z3 yani son amiral gemisi için bile yayınlamadığı halde güncelleme bugün itibariyle HTC One M7 için dağıtıldı.

facebook müşteri hizmetleri

HTC One M7 Android Lollipop güncellemesi OTA ile dağıtıma başlıyor ve başlama noktası Avrupa ve güncellemenin yaklaşık boyutu 805 MB. Temel olarak materialdesign ve Art yapısını getirecek olan Android5.0Lollipop. HTC One M7’nin performansında bir artış yaratabilir. HTC One M7’nin arayüzü ise güncellemeyle gelen materialdesign ile düzenlenen Sense 6 olacak. Yani modelin arayüzü yeni amiral gemisi One M8’e oldukça benzeyecek.

HTC sözünü tutamamış olsa bile başarılı bir Sense 6 arayüzünü bizlere sunmuş ve Android5.0Lollipop güncellemeleri ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Önümüzdeki zamanlarda yeni güncellemeyi One8, DesireEye ve Desire 820 gibi modellerle yayınlamaya devam edecek olan HTC, gelecek birkaç ay içinde düşündüğü tüm modellere Android5.0Lollipop’u getirecek.

Bunlara ek olarak, HTC One M9 Özellikleri ve Çıkış Tarihi ve Galaxy S5 Lollipop Güncellemesi Türkiye’de yazılarımıza da ilginizi çekebilir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir