HTC One M8 Android 5.1 Güncellemesi Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefonlarda android güncellemeleri devam ederken bir güncellemede HTC cephesinden geldi. HTC One M8 modelinde Android 5.1 lollipop ile Sense 7 arayüzünü getircek. Sense 7 arayüzü hakkında bazı detaylar ve özellikleri haberimizde. Android bir akıllı telefona sahipseniz en büyük şikayetiniz geç gelen güncellemelerdir diye düşünüyoruz.

HTC bu noktada birçok rakibinden önce davranarak Android 5.0 Lollipop güncellemesini birçok cihazına getiren markadır. HTC One M8, One M7, Desire Eye, Desire 816 modellerine güncelleme getiren HTC önümüzdeki haftalarda Desire 820, One Mini 2, One Mini, One Max ve Butterfly modellerine Android 5.0 lollipop güncellemesi gelmeyecek.

facebook müşteri hizmetleri

Android 5.1 Güncellemesi Geliyor

HTC One M8 android 5.1 güncellemesi ise Mart ayında duyurulduktan sonra HTC 5.1 güncellemesini Htc One M8’e getirebilmek için çalışmalarını sürdürüyor. HTC One M8 android 5.1 güncellemesi beklenirken ilk olarak One M9’a Android 5.1 güncellemesi gelmesi bekleniyor.

Android 5.1 güncellemesi ile bir çok iyileştirme ve performans artışları ile bekleniyor. HTC One M8 android 5.1 güncellemesi One M9 modelinden hemen sonra gelmesi bekleniyor. Ayrıca HTC One M8 android 5.1 güncellemesi ile arayüzde de değişiklik olacak ve M8 Sense 7 ile gelecek. HTC One M8 android 5.1 güncellemesi Ağustos ayında HTC kullanıcılarına ulaşacak şeklinde twitterdan bildirildi.

One M9 satışlarında düşüş yaşanmaması için HTC One M8 android 5.1 güncellemesi biraz geciksede nihayetinde gelecek. Fakat One M7 modellerine Android 5.1 güncellemesi gelmeyecek. HTC One M8 android 5.1 güncellemesi gelmesinin ardından Butterfly ve Desire eye modellerine ve diğer üst modellere gelmeye devam edecek. Bakalım Ağustos ayında One M8 modeline gelecek Android 5.1 güncellemesi performans ve tasarım açısından neleri değiştirecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir