HTC One M9 Fiyatı Beli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Uzun süredir heyecan ile beklenen akıllı mobil cihaz HTC One M9’un satış fiyatı sonunda belli oldu.

HTC One M9’un özelliklerini hızlıca bie hatırlamak istersek, 5 inç boyutlu 1080 x 1920 piksel Quad HD ekran, 3 GB RAM, 8 çekirdekli 64 bit Snapdaron işlemci, Adreno 340 grafik işlemci, 2840mAH batarya, Android 5.0 Lollipop işletim sistemi, 20.7 mega piksel arka kamerası, 13 mega piksel ön (öz çekim) kamerası, Corning Gorilla Glass camı olarak oldukça yüksek bir performansa sahip olacağı kendisini hemen belli ediyordu.

Cihazın depolama alanı olarak ise ikiye ayrılıyor. 32 ve 64 GB dahili hafıza seçeneği olmasına rağmen 64 GB dahili hafızası olan modelin şu an için sadece Tayvan’da satışı mevcut. Bu yüzden ülkemiz de dahil olmak üzere diğer ülkeler de şimdilik 32 GB modelin satışı yapılıyor. İlerleyen zamanda 64 GB modelin de satışının yapılıp yapılmayacağı hala merak konusu.

facebook müşteri hizmetleri

HTC One M9  Fiyatı Beli Oldu

Ülkemizde de satışı başlayan HTC One M9 şu an için 32 GB versiyonu ile Turkcell tarafından 2.799 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

Diğer operatörler ve elektronik mağazaları tarafından henüz bir fiyat açıklanmadı.

Kullanıcılar ise HTC One M9 fiyatına olduça tepki gösterdi çünkü mobil cihazın tasarımı önceki modellerine oldukça benzemesine rağmen fiyatı pahalı olarak bilinen Apple ürünlerinden hatta iPhone 6’dan bile daha pahalı durumda.

Diğer operatörler tarafından da benzer bir fiyat etiketi ile satılacağı tahmin edilen HTC One M9 ülkemizde ithal edilen ürünlere koyulan yüksek vergiden de nasibini almasının yanı sıra şu sıralar dolarda gözlemlenen artış da fiyatının yükselmesinde ayrı bir rol oynadı.

HTC One M9 Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Eğer 64 GB modeli de ülkemiz de satılmaya karar verilirse ne kadar bir fiyat etiketine sahip olacağını düşünmek bile istemiyoruz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir