HTC One M9 Fiyatı ve Görselleri Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sektörde ‘Amiral Gemisi‘ olarak tabir ettiğimiz, zamanının en yüksek özelliklerine sahip olan akıllı telefonlara yeni bir isim katılıyor. HTC‘nin her sene yeni model çıkardığı One serisine katılacak olan bu yeni elemanın, yani HTC One M9‘in görüntüleri ve fiyatı yayınlandı.

Cyberport adlı Alman alışveriş sitesinin yayınladığı fotoğraflar, gerçekten de muhteşem bir tasarımı gözler önüne seriyor.

 

M8’den Farkı Ne?

HTC One M9‘un aynı serideki bir önceki akıllı telefon M8‘le arasındaki görsel farklar, şekil değiştirip kare olan arka kamera, daha dikkat çekici parlak yan çerçeveler ve muhtemelen kızılötesi işlevi görecek olan büyük, koyu bir üst parçadan oluşuyor. Yani kısaca görüntü olarak fazla fark olmadığını söyleyebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

htc-one-m9-siyah htc-one-m9-gümüş

Teknik açıdan ise HTC One M9, 2GHz Snapdragon 810 işlemci, 32 GB dahili hafıza, 3 GB RAM, 20 MP arka ve 4 Ultra Piksel ön kamera ve 5 inç Full HD ekran ile M8’i geride bırakıyor.

Gücü tartışılamayan ses teknolojileri firması Dolby‘nin geliştirdiği BoomSound ses sisteminin kullanıldığı M9, Android 5.0 Lollipop işletim sistemine de sahip olacak. 2900 mAh gücündeki bataryasıyla ortalama bir kullanım süresi sağlayacak olan HTC One M9, şimdilik sadece iki renk seçeneğiyle geliyor.

HTC One M9 Fiyatı Ne Kadar?

Böylesine yüksek özellikleri olan M9’un fiyatının da yüksek olması anormal değil. Çıkış fiyatı vergiler dahil 749 Euro olarak belirlenmiş olan M9, ülkemizde aşağı yukarı 2500 Türk Lirası‘na satılacak.

htc-one-m9-gümüş htc-one-m9-siyah

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir