HTC One M9+ Türkiye Fiyatı Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi olan HTC, One M8 modelinden sonra M9 modeli ile çok farklılık getirmediğinden dolayı kullanıcıları bazı tepkiler göstermişti. Diğer yandan tanıtıığı yeni modeli olan One M9+ modelinin fiyatı belli oldu. Hatırlarsınız ki Mart ayında yeni amiral gemisi One M9 modelini tanıtmış fakat cihaz beklenen satış performansını ortaya koyamamıştı. Özellikle fiyat çıtasını çok yükseklere çıkartması kullanıcıların tarafından tepkiye neden oldu.

facebook müşteri hizmetleri

One M9 modelinin ardından eksikliklerini gideren HTC, yeni modeli One M9+ isimli cihazını tanıtmıştı. Daha sonra ülkemizde satılıp satılmayacağı bu model ülkemizde de duyuruldu. HTC One M9+ modelinin Türkiye lansmanı ardından fiyat konusunda herhangi bir açıklama yapmamıştı. Ayrıca M9 modelinin ardından One M9+ modelinde Duo Camera, 2K ekran ve parmak izi okuyucusu gibi özellikleri kullanmış durumda.

Peki One M9+ modeli hangi özellikler ile gelecek ? HTC, bu cihazında 3 GB RAM ve 20 megapiksel Duo özellikli bir ana kamera kullanmış durumda. Ayrıca parmak izi okuyucusu gibi üst seviye cihazlarda gözüken bu özellik bu modelde de bulunuyor. Cihaz 5.2 inç büyüklüğünde ve 2 K bir ekrana sahip ayrıca gücünü sekiz çekirdekli MT6795T işlemcisinden alıyor. Yekpare alüminyum bir kasa kullanan HTC ülkemizde bu modelini 3000 TL olarak satışa çıkartıyor. One M9+ modeli bu fiyatı ile ülkemizde ilgi görecek ve satış rakamlarından memnun kalınacakmı göreceğiz. Bizim görüşümüz bu rakamın ülkemizde fazla olduğu yönünde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir