HTC One Max İçin Lollipop Güncellemesi Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Piyasada bulunan mobil işletim sistemleri arasında en yaygın olanlardan Android her geçen yıl kendisini geliştirerek ve sürüm atlatarak yeni özellikler katıyor. Bu durumda bazı telefon üreticilerinin akıllı telefonlarıyla bazı entegre sorunları çıkartabiliyor. Bu nedenden dolayı sürüm güncellemeleri bazı zamanlar çok geç gelebiliyor ve hatta bazı modellere hiç gelmeyede biliyor. Onlardan biri olan Android 5.0 Lollipop güncellemesi birçok modele gelmeye devam ederken HTC’nin büyük ekranlı HTC One Max modelinede Lollipop güncellemesi geldi.

facebook müşteri hizmetleri

Orta ve üst seviye olarak nitelendirilenbilen model HTC One Max için Android 5.0 Lollipop güncellemesi getireceğini söyleyen HTC, sözünü tuttu diyebiliriz. OTA üzerinden Tayvanda dağıtıma başlanan HTC One Max modeli için Lollipop güncellemesi 760 MB bir boyut ile kullanıcılara geliyor. Ayrıca gelen yenilikler arasında Art yapısı ve Material Desing gibi yeniliklerde güncelleme ile geliyor. Ayrıca Sense 6 arayüzünüde bu modeline güncelleme ile getiriyor.

HTC One Max cihazının teknik özelliklerine bakarsak 5.9 inç‘lik dev bir ekran ile geliyor. Ayrıca 3300 mAh bir pil ile gelen bu modelde MicroSD kart girişleri bulunuyor. HTC One max’te de 1.7 GHz dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 APQ8064 yongaset, Adreno 320 GPU, 2 GB RAM, 16 GB ve 32 GB dahili hafıza gibi başlıca teknik özellikler yer alıyor. 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.0, A-GPS ve GLONASS destekli GPS, NFC gibi bağlantılarınıda desteklediğini hatırlatalım. Bakalım güncelleme ile beraber performansda değişiklikler olacakmı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir