HTC One ME9 Modeli Metal Çerçeve Olacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

HTC’nin yeni amiral gemisi olmaya hazırlanan One ME9 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu cihaz özellikle orta segment ve uygun fiyatlı akıllı telefonlar kısmına hitap ederken, metal kasasıda gözüktü. Tayvanlı firma HTC için yeni yıl pek fazla iyi başladı diyemeyiz. Şirketin değer kaybı yaklaşık, %32 civarlarında. Ayrıca HTC, 2015 Dünya Mobil Kongresinde, Sanal gerçekçilik gözlüğü, One M9 modelini ve akıllı bilekliğinin tanıtımını yapmıştı. Lansmanda tanıtılan sanal gerçekçilik gözlüğü birden bire ortaya çıktı ve oldukça heyecanlandırdı diyebiliriz. Ayrıca akıllı telefon piyasında devam eden HTC, yeni modeli olan One ME9 modelinin metal çerçeve olduğuda anlaşıldı.

facebook müşteri hizmetleri

HTC’nin malzeme kalitesine verdiği önemin göstergesi olan bu çerçeve, HTC One M9 ile karıştırılacağı algısı oluşturuyor. Belki de firmanın istediği de budur. Diğer yandan One ME9’un metal çerçevesinin görüntülenmesi bizlerde şaşırttı diyebiliriz.
Yeni cihaz olan One ME9 modelinin özelliklerinden bahsedersek, 3 GB RAM, 32 GB dahili depolama, 5.2 inç QHD IPS bir ekran ve 2.2 GHz hızında çalışan bir MediaTek MT6795 yonga seti bulunuyor. Kamera konusunda HTC bu modelinde 20 megapiksel ana kamera, ve 4 ultraPixel veya 13 megapiksel ön kamera bekleniyor. Ön kamera konusunda iddialı olduğunu belirtelim. Cihazda ekstra olarak BoomSound hoparlörleri bulunuyor. Batarya olarak 2900 mAh kullanılmış ve fazlasıyla yeterli olduğunu belirtelim.

HTC J Butterfly Duyuruldu

Cihaz fiyat konusunda orta seviye bir cihaz olduğu için Amerika fiyatı 536 dolar ve Avrupa fiyatı ise 506 Euro‘dan satışa sunulacak. Akıllı telefon piyasasında HTC, Butterfly J, One M9+, ME9 modelleri ile ne işler yapacak göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir