HTC One ME9 Sızdı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Güvenlik olarak açık kapı kullanan HTC‘nin bir projesi daha sızdı. HTC One ME9 ismindeki yeni sızdırılan telefonu isminin andırdığı üzere HTC One M9‘un varyasyonlarından biri. Hima Ace kod adlı cihaz daha önce duyurulan One M9+ modeline benzerliği ile dikkat çekiyor.

One ME9‘u M9+ modelinden ayıran ilk detaylardan birisi ise kasanın polikarbon malzemeden üretilmesi. Çerçevelerde yine metal malzeme kullanılırken, cihazın arka kısımda bir kamera bulunması dikkat çekiyor. Hatırlanacağı üzere ONE M9+ modelinde arka kısımda ana kameraya ek olarak bir de derinlik algılayan ikinci bir kamera bulunuyordu.

facebook müşteri hizmetleri

Arka kamera sensörünün 20 MP çözünürlükte Toshiba‘ya ait bir sensör olduğu iddia edilirken, ön kamerada Desire Eye modelindeki 13 MP‘lik sensörün veya One M9‘a ait 4 Ultra Piksellik sensörün kullanılabileceği belirtiliyor.

Cihazın ekran boyutu 5.2 inç olarak belirtilirken ekranın alt kısmında yine One M9+ modelindeki gibi fiziksel butona yer verildiğini görüyoruz. Bu butonun parmak izi okuyucu sensöre sahip olduğu da iddialar arasında. Cihaza performans konusunda MediaTek MT6795 çipset ile birlikte 3 GB sistem belleği eşlik ediyor. Bunun dışında arttırılabilir 32 GB depolama alanı ve 2900 mAh batarya diğer önemli detaylar.

HTC J Butterfly Duyuruldu

Tıpkı daha önce haberini yaptığımız HTC J Butterfly gibi sadece Asya bölgesinde satışa çıkması öngörülen HTC One ME9‘un fiyatı ise 565$ olarak düşünülüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir