HTC One Modellerine Android 5.0.1 Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

HTC One M8 ve M7 Google Play Edition modellerine sahip olan kullanıcılar için Android 5.0.1 sürümü çıktı.

Google Play Edition modeller için yayınlanan güncelleme ile birlikte Android Lollipop üzerindeki küçük hatalar giderilirken, performansı geliştirecek bir kaç iyileştirme de yapılıyor.

500 MB boyutundaki güncelleme için bataryanızın en az %50 doluluk oranına sahip olması ve Wi-Fi bağlantı üzerinden güncellemenin yapılması öneriliyor.

facebook müşteri hizmetleri

HTC, Android Lollipop‘ın duyurulmasının ardından, yeni güncellemeleri en geç 90 gün içerisinde yayınlayacağını duyurmuştu. Bu yüzden firmanın HTC One M8, One M7 ve Desire Eye modellerini de 2015 yılından önce güncellemesi bekleniyor.

Orta segment telefonları olan One Mini, Butterfly 2, One E8 ve Desire 816 modellerinin ise yeni güncellemeleri 2015 yılının ilk iki ayı içerisinde almaya başlayacağı söyleniyor.

HTC One Max, One Mini ve Butterfly S modellerini kullananlar ise 2015 yılının baha döneminde, Mart-Nisan ayları içerisinde yeni güncellemelere kavuşacaklar.

Android 5.0 güncellemeleri ilk yayınlandığında Sense 7 arayüzü ile birlikte gelmeyecek. Sense 7 arayüzünün Android 5.0.1 versiyonu ile birlikte dağıtılacağı tahmin ediliyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı