HTC One X9 Amiral Gemisi Olmayacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tayvanlı üretici HTC’nin yeni akıllı telefonu One X9 modeli hakkında geçtiğimiz günlerde sızıntılar gerçekleşmişti. Önceki gerçekleşen sızıntılara göre yeni modelin üst seviye özelliklere sahip olduğu ve bir amiral gemisi olduğu düşünülüyordu, fakat yeni gerçekleşen görüntü ve teknik detaylara bakarsak hiçde öyle gözükmüyor. İlk gözüken teknik özelliklere göre yüksek özellikler ile gelmesi düşünülen bu model oldukça kendinden merak ettirmişti. Hatta piyasada bulunan diğer telefon üreticilerinin amiral gemilerinden dahi üst seviye bir cihaz beklentisi vardı.

Cihaza ait iddia edilen yeni görseller ve özelliklere göre One X9 modeli orta seviye bir cihaz olacak. Sızan görsellere göre yeni cihazın gümüş ve siyah renk seçenekleri bulunuyor. Tasarımsal açıdan HTC’nin birçok modelinde tercih ettiği Butterfly tasarım antek çizgileri bu modelde yer verilmiş değil.

facebook müşteri hizmetleri

One X9-

Yeni modeli orta seviye olacağını düşünüldükten sonra, ortaya çıkan yeni teknik detaylara gelelim. One X9 modeli gücünü MediaTek mimarili bir işlemciden alması beklenen bu modelin 16 GB dahili depolama kapasitesi bulunacak. 5.5 inç büyüklüğe sahip Full HD bir ekran kullanılan bu cihazın 2 GB RAM’i bulunuyor. 4 UltraPixel ön kamera ve 13 megapiksel ana kamera ile gelen modelin arka kamerasında çift tonlu Led flaşı bulunuyor. Tıpkı One A9 modeli gibi bu cihazda Android’in son versiyonu olan Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi kullanılacak. HTC’nin satış sıkıntısı bu cihazıda tıpkı A9 modeli gibi orta seviye olmasına rağmen yüksek rakamlardan ülkelere giriş yaparsa devam edecektir. HTC satış politikasında orta seviye modellerine rağmen yüksek rakamlar çektiğinden dolayı satış konusunda düz bir yol izleyemiyor. Bununla ilgili daha uygun fiyatlar ile cihazlarını raflara koyarsa daha iyi rakamlara ulaşacağını düşünüyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir