HTC One X9 Hakkında Yeni Detaylar

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tayvanlı üretici HTC, yeni akıllı cihazı One X9 modelinin geliştirme ve test aşamalarını bitirmek üzere. Cihaz hakkında çıkan son sızıntılara göre modelin teknik ve tasarımsal detaylarıda belli olmaya başladı. Cihazın satış öncesinde sona yaklaşılan çalışması öncesinde TENAA ile bazı tasarım ve özellikleri gözüktü.

facebook müşteri hizmetleri

One X9 modelinin teknik özelliklerine gelirsek TENAA ile gözükenlere göre bu modelde 5.5 inç Full HD bir ekran bulunurken bu ekran IPS özelliği sunarak her açıdan net ve görüntü bozukluğu olmadan görebilme kalitesi sunuyor. Sekiz çekirdekli işlemcisi saatte 2.2 Ghz hız ile çalışıyor ve işlemci modeli hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. microSD kart destekli 16 GB dahili kapasiteye sahip bu model 2 GB RAM ile gleiyor.

One X9 modelinin arka yüzünde 13 megapiksel ana kamera bulunurken, 5 megapiksellik bir kamera ise ön yüze konumlandırılmış durumda. 174 gram olan yeni One X9 modeli 153.2×75.9×7.99 mm boyutlarına sahip. TENAA kayıtları ile beraber bir süredir aynı görsellerin sızdırılması cihazın bu tip ile geleceğini güçlendiriyor. A9 modelinde olmayan BoomSound hoparlörler One X9 modelinde tasarımın ön yüzüne konulmuş durumda. 2016 yılına girmeden tanıtılması beklenen yeni cihazın gümüş ve siyah renkleri bulunurken kasası ile tamamen metalden oluşuyor. Bakalım model sızdırılanlar gibi orta segment özellik ve tasarımsal açıdan bahsedildiği boyut ve biçimlerde mi gelecek göreceğiz. Ayrıca modeli amiral gemisi olmadığını ve orta seviye olduğunu hatırlatalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir