HTC Vive Dağıtılmaya Başlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Valve ve HTC işbirliğinde geliştirilen sanal gerçeklik cihazı HTC Vive geçtiğimiz aylarda gelen bir açıklamaya göre yaz başında geliştiricilere ücretsiz olarak dağıtılmaya başlanacağı açıklanmıştı. Sınırlı sayıda dağıtılacağı belirtilen HTC Vive‘ın dağıtımına Steam VR Geliştirici Paketi adıyla resmen başlandı.

Peki ne var bu Steam VR Geliştirici Paketi‘nin içinde? Valve ve HTC’nin ücretsiz olarak “seçilen geliştiricilere” dağıttı paket bir adet HTC Vive, iki adet Steam Controller ve iki adet Steam Lighthouse içeriyor.

facebook müşteri hizmetleri

Her ne kadar geliştirici kitleri dağıtılmaya başlansa da HTC Vive’ın hala bir tüketici modeli bulunmuyor. Geliştirici kitlerini şu an için satın almak ya da ön sipariş yoluyla edinmek mümkün değil. Ama yıl sonuna doğru Valve ve HTC’nin tüketiciler için HTC Vive’ın ticari sürümünü yayınlanması bekleniyor.

Eğer siz de Valve ve HTC’nin geliştirdiği bu sanal gerçeklik projesiyle ilgileniyor ve onu içeriklerle desteklemek istiyorsanız, buradan başvuruda bulunabilirsiniz. Sadece işlerin nasıl gittiğini görmek isterseniz de HTC Vive geliştirici forumuna uğrayarak yapımına başlanan ve başlanacak projeleri takip edebilirsiniz.

Geliştirici kitlerinden birini elde eden geliştiricilerden biri olan ve sanal gerçeklik üzerine çalışmalarıyla dikkat çeken Cloudhead Games’in “Steam VR Geliştirici Paketi” kutu açılış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir