HTC Vive Ücretsiz Dağıtılacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz aylarda duyurulan Valve ve HTC‘nin ortak sanal gerçeklik projesi olan HTC Vive, belirli geliştiricilere ücretsiz olarak dağıtılacak. Hatta bu konuda bir başvuru sayfası bile açıldı.

“Geliştirici kiti” olarak İlkbahar ve Yaz döneminde dağıtılmaya başlanacak olan HTC Vive, sınırlı sayıda dağıtılacak. Yani her başvurana yollanmayacak. Maalesef bu geliştirici kitlerine henüz tüketiciler için bir ön sipariş ya da doğrudan satın alma seçeneği bulunmuyor, ama yıl sonuna doğru Valve ve HTC’nin tüketiciler için HTC Vive’ın ticari sürümünü yayınlanması bekleniyor.

facebook müşteri hizmetleri

Şirketler bu uygulamaya geçmeleri ile ilgili şu açıklamada bulundular;

“Amacımız sonuna kadar sanal gerçeklik üreticilerini sonuna kadar desteklemek ve o sona kadar elimizden geldiğince tüm geliştiricilere bu geliştirici kitlerini her bir kaç haftada bir göndermek. Ama maalesef bu kitler sınırlı sayıda olacak.”

Ayrıca HTC Vive için bir geliştirici forumu açıldı. Herkese açık olan forum bu özelliğine rağmen sadece geliştiricilere başlık/konu açma ve yorum yapma hakkını veriyor. Forumun bu özelliğine rağmen herkese açık görünmesinin nedeni, insanlara Vive’da “işlerin nasıl gittiğini göstermek“.

Eğer siz de Valve ve HTC’nin geliştirdiği bu sanal gerçeklik projesiyle ilgileniyor ve onu içeriklerle desteklemek istiyorsanız, buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir