Huawei D8 Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ülkemizde de faaliyet gösteren Çinli teknoloji üreticisi Huawei, önümüzdeki yıl D8 isimli yeni bir amiral gemisi telefonu tanıtmaya hazırlanıyor. İşte Huawei D8 özellikleri!

Huawei, 2016 yılında “D” başlığı altında yeni telefonlarını tanıtmayı planlıyor. Ülkemiz telefon pazarında da yer alan, geçen sezon Galatasaray’ın da sponsorluğunu yapan Huawei’nin bu serideki amiral gemisi modelinin ismi Huawei D8 olacak. Huawei’de mobil departmandan sorumlu He Gang’ın açıklamalarına göre 2016 yılında “D” serisine yoğunlaşacak.

facebook müşteri hizmetleri

Huawei D8 Özellikleri
2016 yılının ortalarına doğru tanıtılması beklenen D serisinin en üst modeli olacak Huawei D8’in teknik özellikleri ile ilgili şimdilik kaynaklı bir sızıntı yok; ama bazı söylentiler de mevcut. Huawei D8’in 5,5-inç boyutunda Quad HD çözünürlükte bir ekran ile gelmesini bekleniliyor. 4GB RAM’e yer verileceği tahmin edilen Huawei D8’de Huawei’in kendi üretimi Kirin 960 yonga setine yer verilmesi de muhtemel.

2

Parmak izi sensörü gibi amiral gemilerinde artık görmeye alıştığımız özelliklere de sahip olmasını beklediğimiz Huawei D8, söylentilere göre ön panelinde kullanılacak safir cam ile fark yaratacak. Ayrıca Huawei D8’de yer alacak kameraların da üst segmente hitap eden bir telefon olması nedeniyle iyi olmasını bekliyoruz.
Resmi bir açıklama bulunmasa da telefonun 775 dolar gibi bir fiyata satışa sunulması bekleniyor. 2016 ortalarında Huawei D8’i raflarda görmemiz mümkün olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir