Huawei HG253 modem kurulumu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Huawei HG253 modem kurulumu nasıl yapılır, Huawei HG253 modemin giriş şifresi,Huawei HG253 modem kablosuz ayarları,Huawei HG253 modem kablosuz şifre değiştirme

Huawei HG253 modem kurulumu

Huawei HG253 modem kurulumu yapmak için aşağıdaki işlemlerin yapılması gerekiyor.İnternet tarayıcımızın adres satırına 192.168.1.1 yazıp giriş yapıyoruz. Sayfada açılan kullanıcı adı bölümüne “admin” şifre kısmına ise “superonline” yazıp giriş yapıyoruz.

HG253 modem ayarlari

Daha sonra açılan sayfada “internet kullanıcı adı” yazan bölüme servis sağlayıcımızın verdiği kullanıcı adını yazalım, “internet şifresi” yazan kısma ise servis sağlayıcısının verdiği şifre bilgilerini yazalım ve “uygula” butonuna tıklayalım

facebook müşteri hizmetleri

HG253 modem kablosuz sifre degistirme

Huawei HG253 modem kurulumu ve kablosuz ayarlar

Son olarak  modemin kablosuz ayalarını yapmak için sayfanın sol kısmındaki “durum” yazan sekmeye tıklıyoruz ve hemen altındaki “wlan” sekmesine tıklıyoruz. Açılan bu sayfada kablosuz ağ ismi ve kablosuz ağ şifresini belirledikten sonra “uygula” butonuna tıklıyoruz ve kurulum işlemini tamamlamış oluyoruz.

HG253 modem port acma

Huawei HG253 modem kurulumunu ve kablosuz ayarlarını yaptıktan sonra kablolu yada wifi  üzerinden internet bağlantısı sağlayabilirsiniz. Bu konuda destek almak için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir